Anestezi Bölümü Maaşları

Anestezi Bölümü Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Anestezi bölümü maaşları hakkında konuda detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Anestezi teknisyen ve tekniker olmak üzere iki bölümde incelemek gerekir. Anestezi teknisyeni sağlık meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan kişilere denilirken, Anestezi teknikeri ise anestezi bölümü 2 yıllık meslek yüksek okulu tamamlayan kişilere verilen isimdir. Peki bu bölüm bitiren mezunları nerelerde iş bulabilir ? Ne kadar maaş alır ? Özlük durumları nasıldır ? Çalışma saatleri ve diğer merak edilen hususları buradan inceleyebilirsiniz. Önce her konuda belirttiğimiz hususları getirmek istiyoruz. Maaşlar bölümünü incelerken kişiden kişiye göre değiştiğini ve rakamların ortalama olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Anestezi Bölümü Maaşları Ne Kadar ?

Anestezi bölümü son yıllarda sağlık sektörünün vazgeçilmez bir parçası olduğunu söylemek gerekir. Burada görev yapanların kolaylıkla iş bulduklarını belirtelim. Hem devlet hem de özel sektörde bu mesleğe rağbet oldukça fazladır. Hal böyle olunca okul mezunları iş imkanları alanı geniştir. Çalışma saatleri bakımından ortalama 9 saat ile 11 saat arasında mesai dahil çalışma süreleri vardır. Senelik 30 gün izinleri bulunurken maaşları da yaklaşık 2500 lira civarındadır.

Memur maaşlarına gelen zam oranları Ocak ve Temmuz aylarında anestezi bölümü çalışanlarına da yansıtılmaktadır. 2017 yılı için toplam %7 verilirken, ayrıca enflasyon farkı da enflasyonunun yükselmesi durumunda maaşların üzerine eklenecektir.

Genel hatlarıyla bahsettiğimiz konular arasında anestezi teknikeri ne kadar maaş alır ? anestezi teknikeri çalışma saatleri ? anestezi teknikeri haftada kaç gün çalışır ? anestezi uzmanı çalışma saatleri ? yer almaktadır.

Konu içerisinde açıklamadığımız bir diğer husus ise yıllara göre maaş oranlarıdır. Son 6 seneyi incelediğimiz zaman (2011-2012-2013-2014-2015-2016) yaklaşık artış miktarı senelik %7 civarındadır. Aşağıda ki tabloda 2017 Ocak ve Temmuz maaşları verilmiştir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Maaşları başlıklı makalemizde acil durum ve afet yönetimi 2 yıllık maaşları, acil yardım ve afet yönetimi iş imkanları maaşları ve acil yardım ve afet yönetimi mezunları ne kadar maaş alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Anestezi Bölümü Maaşları

Aktif Maaş

2835 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

113 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2948 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap