Aras Kargo Maaşları

Aras Kargo Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Aras kargo, Türkiye’de varlığını sürdüren kargo şirketleri arasında yerini almaktadır. Aras kargo personel maaşları ne kadar ? Aras kargo maaş zammı gibi bir çok soruya yanıt vermeye çalışacağız. 1979 yılında kurulan şirket günümüzde kadar en iyi kargo firmaları arasındadır. Ülkemizde ilk kargoculuğun temelleri bu şirket ile atılmıştır.

Firmayı yakından incelediğimiz de kurumsal ve bireysel olarak şehir içi ve şehir dışı kargoculuk faaliyetini yürüttüğünü görmekteyiz. Burada çalışan personeller hangi görevler yer almaktadır ?

Dağıtım işleri, şoför, kurye, çağrı merkezi görevlisi, güvenlik görevlisi, şube hizmet yetkisi gibi çeşitli pozisyonda personeller görev yapmaktadır. Çalışma saatlerini incelediğimiz de sabah 9 akşam 18 saatleri arasında ve haftalık 45 saat üzerinden çalıştıklarını görmekteyiz.

Maaş durumunu incelediğimiz de en düşük seviye üzerinden asgari ücret ve %10 ile %40 arasında kişinin pozisyona göre maaş aldıklarını belirtebiliriz. Şubelerde görev yapan personel asgari ücret seviyede maaş alırken, şube müdürü sıfatında görev yapan çalışan %10 – %20 daha fazla ücret almaktadır.

Aras Kargo Eleman Maaşları

Net rakamlara dökmek gerekirse; en düşük 1400 TL seviyesinde iken müdür veya sorumlu kişi 1750 TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Ayrıca kişinin unvanı ve pozisyonu yükseldikçe almış olduğu maaş da yükselmektedir. Bilgisi, tecrübesi ve eğitimine bakılarak maaş verilmektedir. Firmada görev yapan mühendis ile servis dağıtım elemanı aynı maaşı almazlar.

Aras kargo önem taşır sloganıyla akıllarımızda yer etmeye devam ediyor. Bu güçlü firmada sizde yer almak istiyorsanız, kurumun resmi internet adresinden başvurunu yapabilirsiniz.

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap