Banka Çalışanları Maaşları

Banka Çalışanları Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Banka personel maaşları ne kadar ? Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumlarında başkan ve üyelerinden oluşmaktadır. Kurumda başkan yardımcısı, daire başkanı ve müdürlerde görev almaktadır. Bu kurum banka çalışanlarının ay içerinde gösterdikleri performanslar doğrultusunda maaşlarının düzenlenmesinde görev almaktadır. Banka çalışanlarının görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini kontrol eden kurul aynı zamanda işinde iyi olan çalışanların maaşlarındaki artışları da gözden geçirmekle yükümlüdür. Bankacılık özel yetenek ve müşterilere karşı ilginin gerekli olduğu kurumlar arasında karşımıza çıkıyor. Bu nedenle banka çalışanlarının özel donanımlara ve iş performansına sahip olması gerekmektedir.

Banka çalışanları maaşları yılına gelindiğinde gerekli enflasyon zammının yanında performanslarına bağlı zamlar ile de karşı karşıya kalıyor. Çalışanların performans değerlendirmesi gibi önemli bir konumda karşımıza çıkan kurulun işinde gereken titizliği göstermesi bekleniyor.

Maaşlar ne kadar olacak? Sorusunun yanıtı ise bankadan bankaya göre değişiklik göstermektedir. Bankaların yoğunluğu, bankada çalışan personel sayısı ve buna benzer etkenler bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu maaşı hakkında bizlere bilgi verecektir. Denetleme sonunda personelin A düzeyine ulaşması halinde yılda 4 defa sözleşme ücreti tutarındaki para ile ödüllendirileceğini belirtmek ister. Bunun dışında genel performansı B olan çalışanların denetleme kurumunun ön gördüğü ücretler ile yılda 2 defa ödüllendirilmesi söz konusu olacaktır.

Banka Personel Maaşları

Bankada görev yapan personel maaşları en düşük maaş alan güvenlik görevlisidir. Yaklaşık olarak 2500 TL’dir. Uzman yardımcısı, satış danışmanı, çağrı merkezi, gişe görevlisi, teknik elemanlar, müdür yardımcısı ve müdürden oluşmaktadır. Üst seviye olan personel maaş seviyesi 5 bin TL civarında olurken uzman sınıfında olan personel 3 bin TL – 4 bin TL arasında maaş almaktadır. 2016 ve 2017 maaşlarına ilişkin güncel bilgidir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Anadolubank Personel Maaşları başlıklı makalemizde anadolubank eleman maaşları, anadolubank maaşları ve anadolubank maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap