Bayan Özel Güvenlik Maaşları

Bayan Özel Güvenlik Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Özel güvenlik maaşları hakkında bilgi yazımızı mutlaka inceleyiniz. Özel güvenlik Türkiye’nin önemli popülaritesi olan bir meslek dalıdır. Meslekte çalışan kişilerin zorlu ve yoğun tempoda çalıştıklarını biliyoruz. Bu temponun üzerine fazla maaş alamadıklarını ve sosyal imkanların az olduklarını gibi birçok sıkıntı yaşadıklarını birçok mecrada dile getirildi. Bizlerde konumuzda bu konulara kısa kısa değinmek istiyoruz. Öncelikle özel güvenlik sektörü ülkemizde yaklaşık 500 bin çalışanı ile birlikte varlığını sürdürmektedir. Şirketler sürekli olarak güvenlik elemanı alımını gerçekleştirirse de bu mesleği açığı bir türlü kapanmamaktadır. İnsanların sürekli iş değiştirmesini ilk etkendir. Maaşların düşüklüğü, çalışma yerin uzak olması, sosyal imkanların kısıtlı olması ve çevresel etkenler olarak sayabiliriz.

Özel güvenlikler kendi arasında silahlı ve silahsız olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır. Silahsız özel güvenlikler alışveriş merkezleri gibi güvenliğin az olduğu yerlerde kullanılırken, silahlı güvenlikler genellikle bankalarda ve tesislerin korunmasında bunun gibi yerlerde görev almaktadırlar. Özel güvenlik personelleri periyodik olarak kimlik yenilenmesi yapmaktadır. Böylece çalışanların iş anlamında varlığının sürdürülmesi amaçlanmaktadır.

Özel Güvenlik İş İlanları

Konu başlığınız da yer alan bayan özel güvenlik maaşlarına ilişkin bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Özel güvenlikte görev alan bayanlar çoğu yerde çalışmaktadır. Bayan özel güvenlik iş ilanları Ankara, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Adana, Bursa, Anadolu yakası ve İzmir en yoğun iş bölgesi olan iller arasında gelmektedir. Bayan özel güvenlik görevlisi buralarda kolaylık iş imkanı bulabilir.

Bayan özel güvenlik şartları arasında iyi atış, güvenlik soruşturması ve sınav başarısı gelmektedir. Bayan özel güvenlik arayanlar burada ki linki kullanabilir.

Özel Güvenlik Maaşları

Maaşların çeşitlilik gösterdiğini hatırlatmak isteriz. Özellikle özel sektörde bu olay sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kamu sektöründe ise ortalama maaşlar belli iken, özel sektörde firmadan firmaya değişmektedir. Kamuda ortalama 2 bin TL’den başlayan maaşlar, özel sektörde maalesef asgari ücret seviyesinden başlamaktadır. Tavan maaşlar ise kamuda 3 bin TL civarında iken, firmalarda bu maaşlar 2 bin TL’ye yaklaşmıştır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Özel Güvenlik Maaşları 2016 - 2017 başlıklı makalemizde özel güvenlik, özel güvenlik elemanı maaşları ve özel güvenlik maaşları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük bayan özel güvenlik maaşıdır. Firmasına göre farklılık gösterebilir. Vergi dilimi yoktur. Asgari geçim indirimi ve yan ödemeler (vardiya, fazla mesai) eklenmemiştir.

Bayan Özel Güvenlik Maaşları

Aktif Maaş

1352 TL (Temmuz 2016)

Verilen Zam

40 TL (%3)

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

1392 TL (Ocak 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap