BİM Market Çalışanları Personel Maaşları

BİM Market Çalışanları Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Bim Market çalışanları personel maaşları hakkında kolumuzdan detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Özellikle son 10 yıldır ülkemizde faaliyet gösteren süper marketçilik sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan BİM market hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamış olacağız. BİM market Türkiye’de hemen hemen her il ve ilçede bulunan geniş bir market ağına sahip olan bir kuruluştur. Fiyatları uygun olması ve marketçilik sektöründe farklı bir bakış açısı ile toptan fiyatına perakende satış mantığı ile demek daha doğru olacaktır. Halkın gözünde her zaman ucuz ve kaliteli ürün satma potansiyeli göstermiş olan bir marketler zinciridir.

BİM Eleman Maaşları

BİM’de birçok pozisyonda personeli görev yapmaktadır. Pozisyonlar kasiyer, reyon elemanı, şoför, satış danışmanı  gibi sıralayabiliriz. Bu pozisyonlarda çalışan kişiler asgari ücret seviyesinden maaş alırken kişinin çalışma performansına göre de ekstra tazminatlar ödendiğini söyleyebiliriz. Ortalama 1500 TL seviyelerinde maaşların ödendiğini söyleyebiliriz. Ayrıca BİM’de çalışan personeller ücretlerde farklılıklar olabilir.Bu yüzden daha iyi anlaşılması amacıyla merak ettiğiniz farklı noktaları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede editörlerimiz tarafından cevap verilecektir.

Diğer merak edilen sorulara baktığımız zaman ? Bim maaşları ayın kaçında yatıyor ? Bim maaşlar ne kadar, bim personel maaşları ne kadar gibi listelemek mümkün. Aşağıda Bim marketlerde görev yapan personel kadroları bulunmaktadır. (merak edilen maaş listesi)

 • BİM kasiyer maaşları,
 • BİM işçi maaşları,
 • BİM aş maaşları,
 • BİM bs maaşları,
 • BİM depo maaşları,
 • BİM müdür maaşları,
 • BİM yönetici maaşları,
 • BİM bölge sorumlusu maaşları,
 • BİM part time maaşları,

Son 5 seneyi baz aldığımız zaman (2016-2015-2014-2013-2012) maaşları asgari ücret seviyeden ilerlediğini görebiliriz. Bim maaş durumu şu an için 1600 TL seviyelerindedir. (Çalışılan pozisyona göre değişir.) Bu sene içerisinde 50 – 100 TL zam seviyesini korumak kaydıyla 1700 seviyelerine ulaşmasını bekliyoruz. (2017 senesi için)

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Carrefour Maaşları başlıklı makalemizde carrefour kasap maaşları, carrefour kasiyer maaşları ve carrefour müdür maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar
 1. mahmut dedi ki:

  bim maaşları 2016 ocaktan beri enaz 1600 tlydi zaten.2017 de de enaz 1700 tl

 2. SEHER dedi ki:

  Part time maaşları ne kadar

 3. seher dedi ki:

  bim de iskur tarfından ise alındım açık öğretim lisesinde okuyorum ögrenci olarak gozukuyorum maasim ne kadar olur

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap