DeFacto Personel Maaşları Ne Kadar

DeFacto Personel Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Giyimde çıkarmış olduğu tarz marka ile DeFacto mağazaları hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle DeFacto mağazaları Türkiye’nin hemen hemen her ilinde yer alan büyük bir giyim zinciridir. Yeni renk ve modelleri müşterilerine buluşturan firma özellikle son yıllarda çıkarmış olduğu moda ürünleri ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Firmanın Merkezi İstanbul’dur. Pozisyonlara baktığımız zaman; müdür, satış danışmanı, mağaza yöneticisi, planlama ve satın alma uzmanı, kasa görevlisi, reyon elemanı, şoför güvenlik görevlisi, temizlikçi olmak üzere genel itibariyle bu kadrolardan oluşmaktadır. Normal çalışma saati 8 saat artı günlük maksimum 3 saatte mesailerle birlikte en fazla 11 saat görev yapmaktadırlar.

Ülkemizde faaliyet gösteren DeFacto mağazalarında personel maaşları ne durumda ? Özellikle son beş yıldır yüksek popülaritesi olan bir giyim firmasıdır. DeFacto reklamları ile birlikte alt ve orta seviyede olan vatandaşlara güzel ürünler sunmaktadır. Kalitesini incelediğimiz zaman ürün hakkında birçok bilgi bizlere vermektedir. Örneğin bay bayan pantolonları incelediğimizde ortalama 30 liradan 100 liraya kadar değişik fiyat aralığında model de karşımıza çıkıyor. Kalitesi bakımından orta düzey olduğunu söylemek mümkündür.

Pekiyi firmanın personelleri hakkında ne tür bilgiler vardır. Burada çalışan kişiler ya sürekli tam zamanlı olarak ya da stajyer yani kısmi zamanlı görevlerini yapmaktadır. Konumuz içerisinde iki tür hakkında da bilgiler vereceğiz.

Defacto maaşları ne kadar ? 2016 – 2017

Mağazalar da görev yapan personel olduğu gibi birimde yani merkezde çalışan elemanları vardır. Tarz ve modayı yakından takip ederek, Türkiye marka bilincini oluşturmuş firmanın personel maaşları hakkında bilgiler vereceğiz. Ziyaretçilerimiz tarafından merak edilen soruları incelediğimizde; defacto müdür maaşları, defacto yönetici maaşları, defacto kasiyer maaşları, defacto satış danışmanı maaşları, defacto yönetici adayı maaşları, defacto merkez maaşları, defacto genel müdürlük maaşları ve defacto mühendis maaşları yer almaktadır.

Defacto maaş politikası aşağıdaki gibidir. Bu sistem içerisinde defacto part time maaşları ve defacto full time maaşları eklenmiştir…

KADRO Ocak Ayı Zam Oranı Zam Miktarı Temmuz Ayı Zam Oranı Zam Miktarı
defacto müdür maaşları 2673 TL 3% 80 TL 2753 TL 4% 110 TL
defacto yönetici maaşları 2401 TL 6% 144 TL 2545 TL 5% 127 TL
defacto mühendis maaşları 2242 TL 3% 67 TL 2309 TL 4% 92 TL
defacto tekniker maaşları 2053 TL 4% 82 TL 2135 TL 5% 107 TL
defacto kasiyer maaşları 1935 TL 3% 58 TL 1993 TL 3% 60 TL
defacto eleman maaşları 1789 TL 4% 72 TL 1861 TL 4% 74 TL
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap