Denizbank Personel Maaşları

Denizbank Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Denizbank personel maaşları ne kadar? Bankada çalışmak herkese makul gelen iş imkanlarını da beraberinde getiriyor. İşe gidiş ve dönüş saatlerinin belli olması aynı zamanda masa başı çalışmalarının diğer iş yerlerine göre daha rahat olması insanları bankada çalışmaya zorlayan asıl nedenler arasında karşımıza çıkıyor. Denizbank’ta müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Müşterilere gereken önemin verilmesi için personel alımında seçici davranan Denizbank, çeşitli kampanyalar dahilinde hizmet veriyor. Deniz bank kredi kartı sahiplerini özel fırsatlardan yararlanmak için vakit kaybetmeden en yakın Denizbank şubesine başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Bankada çalışanlara özel fırsatları da bünyesinde barındıran Denizbank, diğer bankalara nazaran daha çok tercih ediliyor. Bankacılık ile yakından ilgilenen arkadaşlarımız yapmış odluğu çalışmalar Denizbank fırsatlarının en açık şeklini gözler önüne serecektir.Çalışma saatlerine bağlı olarak değişmektedir. Personellerin seçiminde ise en büyük etkenin İŞKUR olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Denizbank Personel Maaşları

Deniz bank personel maaşları ne kadar? Çalışanın evlilik durumuna göre değişiklik gösterdiği gibi çocuk durumları ile de artış gösteriyor. Şimdilerde çıkması planlanan anne ve babaların yarı zamanlı çalışması Denizbank personelleri için de geçerli olacak. Böylece yarı zamanlı çalışan anne ve babalar çocuklarına yeterli ilgiyi gösterme imkanına sahip olacaklar. Personel maaşlarının belirlenmesi en önemli etkeni ise çalışanın konumu belirliyor. Müşteri danışmanları, banka müdürü ve yardımcıları, müşteri temsilcileri ve daha birçok personeli bünyesinde barındıran Denizbank, tüm bu çalışmaları müşteri memnuniyetini esas kılmak amacıyla gerçekleştiriyor.

Yıllara göre baktığımız zaman 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 ve 2017 itibariyle memur maaşlarıyla ekseriyette zam oranları belirlenmektedir. Ayrıca çalışanın performansına göre de ekstra zamlar verilmektedir. İşte merak edilen sorular :

Denizbank gişe görevlisi maaşları : Gişe görevlisi bankanın tüm para işleriyle ilgilenen personelidir. Fatura ödeme, kredi tahsilatı veya nakit para çekimi gibi işlemleri gerçekleştirir. Yaklaşık maaşları 2500 – 300 TL aralığındadır.

Denizbank müşteri hizmetleri maaşları : Banka müşterilerinin şikayet ve önerilerini dinleyerek ilgili birimlere sorunları aktaran kişidir. Banka müşteri memnuniyeti aşamasında ilk giriş yeridir. Ortalama aylık maaşları 2200 TL 2600 TL arasındadır. (Performans gibi kriterlere göre maaş düşmekte veya artmaktadır. Takım lideri, şef gibi pozisyonları vardır.)

Denizbank asistan maaşları : Asistan hizmetleri gibi bir çok işlem yapar. Gişe görevlisi ile ortalama aynı maaşı alır. (Ek ödemeler hesaba takılmamıştır.)

Denizbank avukat maaşları : Bankanın tüm hukuk işleri ile ilgilen personeldir. Yasal süreçleri takip ederek, kuruma bilgi verir. Ayrıca hukuksuz durumlar rapor tutanakları hazırlar. Sözleşmeli avukat statüsünde ve kadrolu avukat statüsünde çalışırlar. Ortalama maaşları 3 bin TL ile 5 bin TL aralığındadır. Göreve yeni başlayan avukatlar düşük maaş alırken, tecrübeli avukatlar yüksek maaş almaktadır.

Denizbank insan kaynakları maaşları : Bankanın tüm personel işleri, maaşları, özlük durumları, tayin ve terfi gibi durumlarını inceleyip onay veren birimdir. Bu birimde görev yapan stajer, uzman, uzman yardımcısı, memur (operasyon) personeller bulunmaktadır.

Ayrıca çalışanları arasında direkt satış temsilcisi, engelli personel, müfettiş yardımcılığı, müfettiş gibi kadroları bulunmaktadır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Akbank Personel Maaşları başlıklı makalemizde akbank eleman maaşları, akbank maaş ve akbank maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar
  1. canan dedi ki:

    teşekkürler

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap