Deri Mühendisi Maaşları

Deri Mühendisi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Deri mühendisi maaşları ne kadar ? merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını haberimizden öğrenebilirsiniz. Mühendislik bölümü hakkında sorulan yüzlerce soru vardır. Burada sadece en çok merak edilenler hakkında bilgiler vermeyi hedefliyoruz. Ege Üniversitesine bağlı olan Deri Mühendisliği bölümü 1960 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde yabancı gibi bir mühendislik dalı gibi görünse de popüler meslekler arasında yerini almıştır. Adaylar arasında deri mühendisi ne yapar ? sorusu sorulmaktadır. Özetle deri üretimde süreç tasarımını dizayn eden mühendislik dalıdır. Moda ve tasarım konusunda kariyerlik yolu açıktır.

Deri Mühendisi Aranıyor !

Dünyaca ünlü ayakkabı ve çanta firmaları tarafından deri mühendisi alımı sıklıkla yapılmaktadır. Deri mühendisi arayan firmalar genellikle moda, ayakkabı, çanta, kemer gibi deri ürünleri üreten firmalardır. Deri mühendisi atamaları kısıtlı olsa da özel sektörde geniş alanı vardır. Mühendislik dalının olduğu gibi deri mühendisi teknikeri aranıyor ilanların da görebilmek mümkündür. Peki, deri mühendisleri ne iş yapar ? İşte yukarı anlattığımız özet tamda bu iş yazılmıştır.

Deri Mühendisi Nedir ?

Moda ve dericilik alanında firmaların süreç tasarımını yapan kişiye denir. Deri mühendisi puanları 2016 – 2017 yılı için düşük olsa da bölüm mezunları çoğaldıkça puanların yükseleceğiniz söyleyebiliriz. Kamuda memur olarak göre yapabilmeniz için sınava girmeniz gereklidir. Deri mühendisi kpss atamalarını takip ederek, memurluk hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Deri mühendisi ne kadar maaş alır ?

Deri mühendisi maaşları hakkında geniş bilgiyi aşağıda ki tablomuzdan öğrenebilirsiniz.

YILLAR Ocak Zam Temmuz Zam
2017 3204 TL 3% 96 TL 3301 TL 4% 132 TL
2016 2879 TL 6% 173 TL 3052 TL 5% 153 TL
2015 2688 TL 3% 81 TL 2768 TL 4% 111 TL
2014 2461 TL 4% 98 TL 2560 TL 5% 128 TL
2013
2012
Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Endüstri Mühendisi Maaşları başlıklı makalemizde endüstri mühendisi maaşı, endüstri mühendisi ne kadar maaş alır ve endüstri mühendisleri maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar
 1. DERİCİ ALİ dedi ki:

  deri sanayiicilerinin çoğu eğitimsiz kişilerden oluşmuş hasbel kader bir yere gelmişlerdir.gece gündüz çalıştırırlar hakkınızı vermezler.kültürlü sanayiiciler ileriyi gördükleri ekonomik krize yakalanmamak için fabrikalarını kapatmıştır.deri teknikeri yetiştiren iki yıllık okullardan mezun olanlarda çok yetersizdir ve işçi fiyatına çalıştırılmaktadır.ileride bu alanda açık oluşacaktır..ama kesinlikle bulaşmayın çok yıpranırsınız.ben herşeyimi bu meslekden kazandım ama şanslı idim hep elit ve kültürlü
  patronlar ile çalışdım.

  1. Maaşı ORG dedi ki:

   Selamlar,

   Verdiğiniz bilgilerden ötürü teşekkür ederiz.

   Saygılar

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap