Doktor Maaşları Döner Sermaye Dahil

Doktor Maaşları Döner Sermaye Dahil

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Doktorlar sağlık sektörlerine lokomotif olarak görev yapmaktadır. Hayat kurtaran hayatımızda sağlık adına tüm adımları atmamıza yardımcı olan profesyonel kişiler tarafından verilen yaşam gerekliliği arasındadır. Peki doktorlar ne kadar maaş alır ? maasi.org internet sitesi olarak sizlere ne tutarları paylaşacağız. Ayrıca buradaki link üzerinden doktorlar kategorisine detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Daha önceki kollarımızda belirttiğimiz gibi doktorlar insan yaşamı için önemli  parçadır. Doktorların maaş sorunlarını dile getirdiğimiz den beri yüzlerce mail almaktayız.Bu konunun daha iyi anlaşılması amacıyla yukarıda bahsettiğimiz kategori üzerinden kadro ve hizmet yılı üzerinden detaylı aramanızı yapabilirsiniz. Öncelikle doktor olabilmek için büyük bir emek sarf etmeniz gerekmektedir. Üniversitede okumak isteyen adayların yalnızca%1 doktorluk mesleği yapmak için aday olmaktadır. Üniversiteye başlamak sadece doktor olabilmek için yeterli değildir. Yine üniversite hayatına atılmış ve derslerin zorluğu bir yanda okulu bırakmak zorunda kalan öğrenciler de hesaba katarsak az bir kesim doktor oluyor.

Doktorların Çalışma Durumları

Yaşam gerekliliği için önemli olan doktorların çalışma şartları oldukça zordur. Günlük mesai kavramı olmazken gece nöbetleri vardiya değişimleri bayram izinleri gibi sıkıntılı çalışma zorluklar içerisinde görevlerini sürdürmektedirler. Görev mesleğinin verdiği aşkıyla bütün zorluklara göğüs geren doktorlarımız Avrupa standartlarında daha iyi maaş almaları için gerekli çalışmaların devam ettiğini buradan duyurmak isteriz. Daha güncel doktor maaşları için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

Doktor Maaşları Ne Durumda 2017

2017 senesi içerisinde memur maaşlarına yansıtılan zam oranı doktor maaşların da eklendi. Geçtiğimiz son 6 seneyi ele aldığımız da (2016-2015-2014-2013-2012-2011) ortalama maaşların yükselme oranı senelik bazda %7 civarındadır. Son durumda doktor maaşları hangi duruma geldi ? Avrupa’da yapılan araştırmaya göre en yüksek maaş meslek sıralamasında ilk 15’in içerisinde yer alırken ülkemizde ise ilk 30 içerisinde yerini alıyor.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Doktor Maaşları Döner Sermaye başlıklı makalemizde doktor maaşları döner sermaye 2016, döner sermaye ile birlikte doktor maaşları ve pratisyen doktor maaşı döner sermaye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Doktor Maaşları Döner Sermaye Dahil

Aktif Maaş

4392 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

175 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

4567 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar
  1. hilal dedi ki:

    yeni başlayan doktor maaşı ne kadar ?

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap