Ebe Maaşları

Ebe Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sağlık personelleri arasında halk sağlığını en çok ilgilendiren meslek grupları içerisinde ebeleri görmekteyiz. Sağlık personellerin profesyonel üyeleri arasında yer alan ebeler son derece profesyonel bir eğitim aldıktan sonra göreve başlamak durumda olacaktır. Alacakları eğitim mesleki hayatları boyunca kendilerini halk sağlığı alanında bir hayli geliştiren ebelerin bu hizmet karşılığında ne kadar ücret aldıkları ise herkes tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ebe maaşları son zamanlarda yaşanan enflasyonla birlikte artış göstermiş ve diğer sağlık personelleri arasında maaş farkını kapatabilecek düzeylere gelmiştir. Daha çok sağlık ocaklarında görev yapan ebelere olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermekte ve bu da ebe atanlarına bir hayli yansımaktadır. Hal böyle olunca ebe maaşı denildiğinde herkes o konuya yönelmiş ve şimdilerde en çok merak edilen konuları ebe maaşları ne kadar üzerinde şekillendirilmeye başlanmıştır. Ebe maaşları 2016 yılına gelindiğinde diğer sağlık personelleri gibi enflasyon oranından faydalanma imkânına sahip olarak maaşlarını artırmayı başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Paramedik Maaşları 2016 başlıklı makalemizde 2016 paramedik maaşları, paramedik maaşı ve Paramedik maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ebe Maaşları

Aktif Maaş

2396 TL

Verilen Zam

119,8 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15

Toplam Ele Geçen

2515,8 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap