Emekli Maaşları Ne Kadar? 2016 – 2017

Emekli Maaşları Ne Kadar? 2016 – 2017

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sosyal güvenlik kurumundan yapılan açıklamaya göre emekli maaşları, enflasyon oranlarına göre belirlenmektedir. Yıl içerisindeki enflasyon hesaplanarak emeklilerin maaşlarına yansıtılmaktadır. 2016 yılında yapılan enflasyon zammı ile en düşük memur emeklisinin maaşı 1.700 lira olarak belirlenmiştir.

Sosyal güvenlik kurumu emeklilerin mağdur kalmamaları ve maaşları hakkında en güncel bilgilere ulaşabilmeleri adına e-devlet online uygulamasını geliştirmiş, böylelikle emekli maaşınızın ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenebilir ve yapılan zamdan anında haberdar olabilirsiniz.

Online sistemde ne zaman emekli olurum? Sorularınıza da yanıt bulabileceğinizi unutmayın.

Emekli olmak herkesin hayalidir. Yoğun iş ve çalışma hayatının ardından uzun dinleme süreci beden sağlığınız için de gereklidir. Bedenen ve ruhen dinleme ihtiyacınız olan emekliliğe dair merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt bulabileceğiniz bir sitede olduğunuzu bilmenizde fayda var. Emekliliğiniz adına bilmeniz gereken en önemli iki etmen; emeklilik yaşının ve gerekli primlerin doldurulmasıdır.

Bu ikili emeklilik için olmazsa olmazlardan… Ne emeklilik yaşı doldurulmadan ne de gerekli primler ödenmeden emekli olmak mümkün değil. Sizler de şuana güncel sigorta bilgilerinizi merak ediyorsanız TC kimlik bilgilerinizle e-devlet uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Emeklilik Yaşı Hesaplama?

Emeklilik yaşını öğrenmek isteyenler buraya… E-devlet uygulamasını sizden istediği bilgiler doğrultusunda emeklilik yaşınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Emeklilik yaşınızın belirlenmesinde en önemli faktörün primleriniz ve emeklilik yaşını doldurmuş olmaz olduğunu unutmamalısınız. Emeklilik yaşı hesaplamaları ile ne zaman emekli olacağınızı kolaylıkla öğrenin.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Emekli Maaşı Ne Kadar Alırım 2016 - 2017 başlıklı makalemizde bugün emekli olsam ne kadar maaş bağlanır, bugün emekli olsam ne kadar tazminat alırım ve emekli olsam kaç para alırım hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap