Emniyet Tekniker ve Teknisyen Yardımcısı Maaşları

Emniyet Tekniker ve Teknisyen Yardımcısı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı tekniker ve teknisyen kadrolarını ait bazı bilgiler paylaşacağız. Kurum itibariyle Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Türkiye’de saygın devlet daireleri arasında yerini almaktadır. Polis teşkilatına bağlı olan kurumda farklı kadro ve birimleri bulunmaktadır. Aşağıda kuruma ait bazı kadrolar verilmiştir.

  • Bilgisayar teknisyeni ve teknikeri,
  • Elektrik teknisyeni ve teknikeri,
  • Elektronik teknisyeni ve teknikeri,
  • İnşaat teknisyeni ve teknikeri,
  • Makine teknisyeni ve teknikeri,
  • Otomasyon teknisyeni ve teknikeri,
  • Bilişim teknisyeni ve teknikeri,
  • Kontrol teknisyeni ve teknikeri,

Geçtiğimiz yıl Kamu Personeli Seçme sınavında teknisyen puanları ortalaması 84 üzerinden alım yapsa da bu yıl puanların iyice düşeceğini öngörüyoruz. Çünkü fethullahçı terör örgütü yapılanmasında devlet kadrolarına sızmış olan hainler kamudan ihraç ediliyor. Bu ihraçların ardından normal kapasitesi 50 bin olan kamu personeli atamaları bu yıl neredeyse 100 bin sınırına dayandı.

2016 KPSS lise, önlisans ve lisans sınavları tamamlandı. Bu bağlamda adayın bir kamu kurumuna yerleşmesi en az taban puan 60 almaları gerekmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı ihtiyacına göre 2017 ve 2018 senelerinde alımları yapacaktır. Atamalar dahilinde alımları kurumun resmi internet sitesini ziyaret etmenizde yarar vardır.

EGM Teknisyen Yardımcısı – Teknisyen – Tekniker Maaşları

Şimdi gelelim Emniyet Genel Müdürlüğü’ne çalışan teknisyen tekniker teknisyen yardımcısı maaşlarına… Öncelikle kamu personeli maaş zam oranları hükümet ile kamu sendikaları arasında imzalanan anlaşmalara göre belirlenmektedir. Şu anda en büyük teknisyen yardımcısı ve teknisyen maaşları olurken 150 – 200 lira farklı tekniker maaşları ardından gelmektedir. Aşağıda merak ettiğiniz maaşlara ilişkin bilgiler bulabileceksiniz. Takıldığınız noktalarda kişinin çalıştığı birim, bulduğu bulunduğu bölge, hizmet yılı ve kadrosunu bizimle paylaşırsanız sizlere net bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Basın Yayın ve Enformasyon Maaşları başlıklı makalemizde basın yayın enformasyon memur maaşları, basın yayın enformasyon mütercim maaşı ve basın yayın maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Emniyet Tekniker ve Teknisyen Yardımcısı Ma...

Aktif Maaş

2769 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

110 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

2879 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap