Fibabanka Personel Maaşları

Fibabanka Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Fibabanka personel maaşları ne kadar ? Makalemizde merak edilen banka hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle gerçek çalışan yorumları ile gişe, çağrı merkezi, uzman ve diğer kadrolara ilişkin yaklaşık bilgiler aktaracağız. Ünlü işadamı Hüsnü Özyeğin’in bankası olan Fibabanka, ülkemizde sık sık işçi istihdamı yapan bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın işçi istihdamı yaptığı sırada diğer bankalara nazaran tecrübe şartını daha az öne sürüyor olması, özellikle gençlerin bankayı tercih etmesinin en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Bankanın en büyük hedefi, sektörde saygınlığını ve seçkinliğini artırmaktır. İşçi alımı konusunda da kendisine bu konuda yardımcı olabilecek kişileri istihdam etmektedir.

Fibabanka, özellikle yüksek niteliklere ve potansiyele sahip olan kişilere kendi özelliklerine uygun olan alanlarda iş imkanı sunmaktadır. Banka aynı zamanda personellerinin iş gücünü ve bilgilerini artıracak gerekli kişisel gelişim eğitimleri vermektedir ve kurs imkanı sunmaktadır.

Fibabanka çatısı altında çalışmak isteyen kişiler boş olan departmanlara işçi alımları hakkında ilanları bankanın web sitesinden bulabilecekleri gibi iş ilanları sitelerinde de bulabilirler. Fibabanka personel maaşları ise bankacılık sektöründe yer alan ortalama rakamlarla aynı düzeydedir. Bankanın gişe görevlisi 2500 TL civarında maaş almaktadır. Diğer personeller ise ortalama 2.500 TL ile 3.500 TL arasında maaş almaktadır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizde albaraka maaşları, albaraka maaşları 2018 ve albaraka personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap