Futbolcu Maaşları Ne Kadar 2017

Futbolcu Maaşları Ne Kadar 2017

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İnternet kullanıcıları tarafından merak edilen sorular arasında futbolcuların aylık maaşları, futbolcuların aldığı maaşlar, futbol antrenörü maaşları, dünyada futbolcu maaşları, futbolcuların emekli maaşı, futbol federasyonu maaşları ve ortalama futbolcu maaşları gelmektedir. Haberimizden merak edilen tüm hususları öğrenebilirsiniz.

Altyapı Futbolcu Maaşları

Altyapıda oynamak her gencin hayali arasındadır. Bir takımın altyapısında yetişip iler ki yaşlarda Büyük takımlarda top koşturmak gençlerin hedefleri arasındadır. Peki iyi bir topçusunun fakat altyapılarda elimizden tutan kimse yok ? İşte burada sizin sabırlı olmanız ve kararlılıkla oyununuzu sergilemenin gerekiyor. Altyapı oyuncularının profesonel futbolcu olana kadar bir çok aşamadan geçer. Yoğun bir baskı ve tempolu çalışmanın ardından büyük başarılar beklenti içerisine giren takımlar bazı altyapı oyuncularını maalesef elemek zorunda kalıyorlar. Başarılı bir oyuncunun her zaman kendisinde olması gereken özellikler vardır. Bunlar sabırlı, disiplinli, kararlı ve üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmedir. Hocalarının sözünden çıkmayan agresif hareketlerden kaçınmak bu işin doğasında vardır.

Altyapı oynadığı takıma göre değişmekle birlikte aylık 1400 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Hedef maaş üzerine kurulu olmaması gerekiyor.

1. 2. ve 3. Lig Futbolcu Maaşları

Liglerin kendi arasında kategorize etmek gerekir. 3. Lig futbolcu maaşları en düşük 3 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. 2. Lig futbolcu maaşları ise 10 bin TL 100 bin TL arasındadır. Başarı oyuncu bu kategori arasındadır. Fakat sürekli yedeklerde bekleyen bir oyuncunun burada belirtiğimiz maaşlardan daha düşük alacağı aşikardır. 1. Lig futbolcu maaşları (süper lig) ise Euro üzerinde 600 bin Euro ile 5 milyon Euro yükseldiğini söylebiliriz. Bu aralığa tüm futbolcular dahildir. Ayrıca yapılan anlaşmaya göre haftalık maaş da alabilirler. Ekstra maç başına, gol başına, galibiyet başına ödemeler yapılmaktadır. Futbolcu ile yapılan anlaşmaya bağlı olduğunu unutmayınız. Tabi oyuncunun oynadığı yerde ayrı bir önem arz ediyor. Kaleci, defans, orta saha veya forvet olması gibi…

Türkiye de bilinen en iyi futbol kulüpleri

 • Futbolcu maaşları Galatasaray,
 • Futbolcu maaşları Beşiktaş,
 • Futbolcu maaşları Fenerbahçe,
 • Futbolcu maaşları Trabzonspor,
 • Futbolcu maaşları Bursaspor,
 • Futbolcu maaşları Konyaspor,
 • Futbolcu maaşları Kayserispor,
 • Futbolcu maaşları Sivasspor,
 • Futbolcu maaşları Kasımpaşa,
 • Futbolcu maaşları Karabükspor,
 • Futbolcu maaşları Karşıyaka,
 • Futbolcu maaşları Sakaryaspor,
 • Futbolcu maaşları Osmanlıspor,

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Futbolcu Maaşları Ne Kadar 2017

Aktif Maaş

15 bin Euro (2.LİG) (Ocak 2017)

Verilen Zam

3 bin Euro

Vergi Dilimi

%35 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

18 bin Euro (2.LİG) (Ocak 2018)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap