Futbolcu Maaşları Ne Kadar

Futbolcu Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Futbolcular, futbol takımlarında profesyonel olarak top koşturan kişilerdir. Futbolculuk çok geniş imkanları bulunan bir kariyer planıdır. Ancak hedefinizi futbolcu olarak koymak bu konuda yeterli değildir.

Doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmanız gerekmektedir. Ne yazık ki ülkemizde futbol konusunda bir kariyer planı oluşturmak ve buna uygun hareket etmek biraz şansınıza bağlıdır. Bunun sebebi ülkemizde alt yapıya yeteri kadar önem verilmemesi ve yatırım yapılmamasıdır.

Futbolcular çalıştıkları kulübe bağlı olarak çok fazla baskı altında çalışabilirler. Bunun sebebi ise, halkın futbol ile yakından etkilenmesi ve medyanın yoğun ilgisidir. Bazen bu stres seviyesi o kadar yüksek olur ki, futbolcuların profesyonel danışmanlık hizmetleri almaları bile gerekir. Futbolcuların kazançları çok fazla değişiklik göstermektedir.

Profesyonel kariyerine yeni başlayan bir futbolcu pek fazla para kazanamamaktadır. Ancak yüksek liglerde oynayan futbolcular yıllık milyonlar kazanabilmektedir. Her geçen sene futbol sektörü büyüdükçe, futbolcuların da kazandıkları paralar artmaktadır. 2017 futbolcu maaşlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Süper lig de top koşturan futbolcu maaşları 100 bin TL ile 10 milyon TL arasında değişen maaşlara sahiptir. Profesyonel kadroları ile en yüksek rakamları almaktadır. Amatör futbolcu maaşları bin TL ile 50 bin TL arasında değişmektedir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap