Garanti Bankası Personel Maaşları

Garanti Bankası Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Garanti Bankası çalışanları ne kadar maaş alıyor ? Haberimiz de banka hakkında bilgiler vermeyi hedefliyoruz. Özellikle gerçek çalışan yorumları ile gişe, çağrı merkezi, uzman ve diğer kadrolara ilişkin net maaş rakamlarına buradan bakabilirsiniz. Garanti Bankası, personellerine verdiği haklar ve maaşlar ile dikkat çeken bir banka olma özelliğini korumaktadır. Garanti Bankası personel alımı sırasında KPSS şartı aramamaktadır. Banka, eleman ilanlarını genellikle iş bulma siteleri ve kendi sitesi üzerinden yayımlamaktadır. Açık olduğu takdirde departman ve eleman alım bilgileri Garanti Bankası web sitesinde yayımlanmaktadır.

Garanti Bankası hakkında bilgiler ? Nasıl bir banka ?

1946 yılında başkentte kurulan banka günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Türkiye’nin en iyi 5 bankası arasında yer alan Garanti Bankasının genel merkezi Beşiktaş İstanbuldur. Bankacılık sektörde görev yapan veya kariyerlik planları arasında ekonomi ve bankacılık olan bir çok kişinin tercihleri arasında Garanti Bankasında çalışmak yer alıyor.

Garanti Bankası Eleman Alımı Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, eleman alımı sırasında bazı bölümler için ilk olarak sınav yapmaktadır. Bu sınavın ardından başarılı olan adaylar mülakata davet edilir. Yapılan mülakat sonrasında adaylara olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmaktadır. Bankanın eleman alım sürecinde sınav gerektirmeyen bölümleri de vardır. Gişe görevlileri ve şube çalışanları Bankacılık, Ekonomi, İktisat, İşletme gibi bölümlerden seçilmektedir.

Garanti Bankası Personel Maaşları Ne Kadar?

Garanti Bankası personelleri çalıştıkları departmana ve eğitim seviyelerine göre farklı maaş alırlar. Gişe memurlarının maaşları asgari ücret ile başlarken zaman içerisinde artış göstermektedir. Diğer bölümler ise ortalama 2.000 – 2.500 TL arasında maaş ile işe alınmaktadır. Bankada prim ve ikramiye sistemi de uygulanıyor. Çalışanların ücretleri yılda iki defa artırılmaktadır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Merkez Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizde merkez bankası maaş sistemi, merkez bankası maaşları 2017 ve merkez bankası maaşları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap