Gardiyan Maaşları 2017

Gardiyan Maaşları 2017

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Son zamanlarda sürekli gardiyan alımlarının olmasıyla beraber gardiyan maaşı ne kadar ? merak konusu oldu. Özellikle gardiyan olmak isteyen kişiler “gardiyan maaşları” sorusunun sürekli soruyorlar. Diğer bir deyişle infaz ve korumu memuru denilen gardiyanların maaşları çoğu mesleğin altındadır. Özellikle sürekli suçluların içerisinde ve tehlike altında olan gardiyanların maaşlarında henüz bir iyileştirme yapılmış değil. Ortalama bir gardiyan maaşı 2017 yılında 2 bin 400 TL ile 2 bin 500 TL arasında değişmesi bekleniyor. Gardiyanlar vardiyalı çalıştığı için amirinin onayıyla ek vardiyalar yaparak 150 ile 200 TL arasında ek gelirde kazanabilir. Gardiyanların vardiyaları 08.00 – 16.00, 16.00 – 00.00, 00.00 – 08.00 şeklindedir.

Gardiyan Maaşları Ne Kadar ?

Gardiyan olmak için en az lise mezunu olmak gerekir. Lise ve ön lisans bölümü mezunu ola bir gardiyana göre lisans mezunu olan bir gardiyan daha çok avantalıdır. Bunu sebebi ise lisans mezunu olan bir gardiyan masa başında alışır ve maaşı lise veya ön lisans mezunu bir gardiyana göre daha yüksek olur. Gardiyan olmak isteyen birisi ilk olarak gerekli artları taşımalıdır. Boy ve kilo gibi gerekli şartların yanı sıra ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı olmak gerekiyor. Adalet Bakanlığı altında alışan gardiyanların istihdamları yine Adalet Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde Adalet Bakanlığı personel alımı duyurusu yaparak, gerekli şartları de belirtir. Bu şartları karşılayan adayla gardiyan olmak için başvurabilir.

İlginizi çekebilecek diğer bağlantılar :

Gardiyan site içi araması

Gardiyan maaşları ne kadar ?

Gardiyan maaşları

Cezaevi (CTE) Personel Maaşları

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kaloriferci Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde kaloriferci, kaloriferci maaş ve kaloriferci maaş bordrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Gardiyan Maaşları 2017

Aktif Maaş

2535 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

101 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

2636 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap