Gardiyan Maaşları

Gardiyan Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İnfaz koruma memuru olarak adlandırılır. İnfaz koruma memuru maaşları tahmin edildiğinde daha fazla olmakla birlikte çalışma koşulları da bunun yanında oldukça rahattır. Çalışma saatlerini azlığı ile dikkatimizi çeken infaz koruma memurları boş vakitlerini değerlendirmek adına ek işlerde bile çalıştıklarını belirtmiş ve böylelikle aylık gelir miktarların artırdıklarını ifade etmişlerdir. İnfaz koruma memuru maaşı yaklaşık olarak 3 bin ve üzeri olmakla birlikte bu tahmini rakamın çalışılan bölge ve bölgedeki yoğunluğa bağlı olarak değiştiğini söylemek mümkün olacaktır. İnfaz koruma memuru maşaları ne kadar sorunun yanıtına kesin bir cevap verilmiyor olsa da aşağı yukarı tahmin yürütmek mümkün olabilir. Yapılan anket çalışmalarında infaz koruma memurlarını çalışma ortamında son derece rahat oldukçaların ifade etmiş ve vardiyalar ile de gündüzleri boş kalan zamanlarını değerlendirme fırsatı yakaladıklarını dile getirmişlerdir. İnfaz koruma memuru maaşları 2016 yılına gelindiğinde enflasyon oranlarına bağlı olarak artış göstermiş ve bu artış memurun eğitim düzeyine göre belirlenmiştir. İnfaz koruma memuru olmak isteyen bireyler ilk adım olarak KPSS’ye girmeleri olacaktır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Makinist Maaşları başlıklı makalemizde makinist maaşı, makinist maaşları ve makinist maaşları 2106 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Gardiyan Maaşları

Aktif Maaş

2278 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

114 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2392 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap