Garson – Komi – Şef Garson Maaşları

Garson – Komi – Şef Garson Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Gündelik yaşamımız da rast geldiğimiz meslekler arasındadır. Bu mesleki yaşantı içerisinde restoranlar ve lokantalar da sıklıkla gördüğümüz bir meslek dalıdır. Garson maaşları, şef garson maaşları, komi maaşları veya komi şefi maaşları hakkında genel bilgiyi konumuz içerisinde bulabilirsiniz. Yukarıda saydığımız meslek dallarının çalışma alanlarına, görev ve sorumluluklarına, mesleki kazanımlarına ve sosyal yönden ne gibi avantajları ya da dezavantajları olduğu hakkında genel geçer kuralları aktarmaya çalışacağız.

En Çok Merak Edilen Detaylar

Yaşamın bir parçası olan garsonluk mesleği ile ilgili bilinmedikleri açıklıyoruz. Garson maaşları ne kadar ? Bir garson ne kadar maaş alır ? 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 yıllarına ait maaşlar ne durum da ? Garson komi nasıl olunur ? Mado garson maaşları ? Amerikada garson maaşları ve Kıbrısta garson maaşları ne kadar ? daha fazlasıyla birlikte tüm detaylar haberimizde…

Garsonlar çalıştığı yere bağlı olmakla birlikte maaşları değişmektedir. Küçük mekanlar da daha düşük ücretler ile çalışılırken (asgari ücret seviyesinde + bahşişleri ) Büyük mekan ve ortamlarda en düşük garson maaşı 2 bin 500 TL seviyelerine kadar çıkmaktadır.

Komi Maaşları Ne Durumda ?

Merak edilen diğer bir meslek dalı ise komilik mesleğidir. Antalya komi maaşları ? Mutfak komi maaşları ? Bodrumda komi maaşları diye örnekleri çoğaltabiliriz. Yine komi maaşları aynı seviyede olduğunu belirtmekte yarar var. Komi arayan mekanlar (şehirler) vermek gerekirse;

  • Komi garson arayanlar Ankara,
  • Komi garson arayanlar İstanbul,
  • Komi garson arayanlar İzmir,
  • Komi garson arayanlar Antalya,
  • Komi garson arayanlar Bodrum,
  • Komi garson arayanlar Marmaris,

gibi listelemek gerekir.

Meslekte bayların olduğu gibi bayanlarda iş bulabilmektedir. Şef garson maaşları ne durumda ? 2016 yılı itibariyle 3 bin TL seviyelerinde maaş almaktadır. Tabi burada ki durumun çalıştığı firmaya göre değişiklik gösterdiğini atlamamak gerekiyor.

Ayrıca çalışmalarına ek olarak bahşiş ve fazla mesai gibi durumları vardır. Buradan kazanılan ekstralar üzerine konulursa, ortalama 3 bin 500 seviyelere kadar maaşlar yükselmektedir. Lüks mekanlar ve otellerde bu durum daha fazladır.

Bu maaşların içerisine asgari geçim indirimi bekar personel göre hesaplanıp, eklenmiştir. (BEKAR AGİ : 123.5 TL)

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kamyon Şoförü Maaşları başlıklı makalemizde kamyon şoför maaşı, kamyon şoför maaşları ve kamyon şoförü hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Garson – Komi – Şef Garson Maaş...

Aktif Maaş

2256 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

90 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

2346 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap