Halkbank Personel Maaşları

Halkbank Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Halkbank ülkemizde en çok müşterisi olan bankalar arasındadır. Bununla beraber çalışan sayısı çok fazladır ve işçi alımları sık sık olmaktadır. Halkbank personel maaşları ise bankacı olmak isteyen kişiler tarafından çok merak ediliyor. Halk Bankası Personel Maaşlarına 2017 yılında ne kadar zaman yapılacağı henüz açıklanmadı. Fakat banka 2016 yılı için personellerine ikramiyeler ve primlerde dahil olmak üzere minimum 2 bin 100 TL maaş veriyor. Halkbank personel maaşları da her bankada olduğu gibi birbirinden farklılık gösterebiliyor. Personeller pozisyon değiştirdikçe veya terfi ettikçe maaşlarda farklılıklar olabiliyor. Halkbank’ta kariyer planı yapabileceğiz 20’ye yakın pozisyon var. Bu yüzden kariyer planı yapmak isteyen kişiler Halkbank oldukça avantajlı bir bankadır.

Halkbank personel maaşları ne kadar? Sorusunun cevabını sizlere minimum miktar ile yukarıda belirttik. Bu maaş miktarı evli olan kişilerde artış göstermektedir. Örneğin bir gişe görevlisinin maaşı 2 bin TL ile 2 bin 500 TL arasında değişkenlik gösterir. Bu değişkenliği belirleyen faktör personelin evli olup olmadığı ve eşinin çalışıp çalışmadığıdır.

Halkbank personelleri arasında müşteri temsilcisi olanların maaşları ise 2150 ile 2550 TL arasında değişkenlik gösterir. Bu maaşa ek olarak müşteri temsilcileri kredi alan müşteriler, hesap açtıran müşteriler ve kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerden ek prim alırlar alınan bu ek primlerle beraber maaşları 2 bin 500 TL’ye kadar yükselir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Personel Maaşları başlıklı makalemizde banka maaşları, vakıfbank maaşları ve vakıfbank maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Halkbank Personel Maaşları

Aktif Maaş

3000 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

120 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

3120 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap