HSBC Bankası Personel Maaşları

HSBC Bankası Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

HSBC Bank personel maaşları ne kadar ? İşte merak edilen soru ve yanıtları… Özel bankalar arasında yer alan HSBC, personellerine sunduğu yan haklar ve maaşlar ile dikkat çeken bankalar arasındadır. HSBC çalışanlarının sosyal haklarını şu şekilde özetleyebiliriz. Özel sağlık sigortası (Çocuk ve eşleri de kapsamaktadır.) HSBC katkılı bireysel emeklilik planlanması yapılmaktadır. Hayat Sigortası vardır. Genel müdürlük binalarına servisle ulaşım imkanı ve kişinin yer aldığı pozisyona göre şirket aracı tahsil edilmesi yer almaktadır. Diğer bir çok kurumda olduğu gibi öğle yemeği ve kişinin pozisyonuna göre şirket telefonu verilir. Son olarak vefatlarda yardımı ve çalıştığı pozisyona göre idari izin verilir. Bunlar kalıplaşmış olsa da belirtmekte yarar vardır.

HSBC Personel Alımı Nasıl Yapılır?

HSBC personel alımı yapacağı zaman iş bulma siteleri ve kendi web sitesi üzerinden iş ilanı yayımlamaktadır. HSBC bankasında çalışmak isteyen kişiler şirketin açtığı iş ilanlarında yer alan gerekli şartları karşılıyorsa başvurularını yapabilirler. Her pozisyon için personel alımları farklı şekilde yapıldığı için personelin nasıl alınacağı açılan ilanda belirtilmektedir.

HSBC Bankası personel maaşları 2.100 TL’den başlayarak 15.000 TL’ye kadar yükselmektedir. Stajyer maaşları ise 1.000 TL’dir. Ortalama olarak maaşların 3.000 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Maaşlara yılda bir kere zam yapılmaktadır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Merkez Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizde merkez bankası maaş sistemi, merkez bankası maaşları 2017 ve merkez bankası maaşları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap