İNGBANK Personel Maaşları

İNGBANK Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İNGBANK personel maaşları ne kadar ? Konu içerisinde bankayla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz. Kariyerlik planları arasında İNGBANK hakkında bilgiler, çalışan yorumları, gişe, çağrı merkezi, uzman ve mühendislik kadrolarıyla ilgili bilgiler vereceğiz. Ülkemizde yer alan özel bankalar arasındadır. Düzenli olarak iş istihdamı sağlayan banka çalışanlarına bazı sosyal haklarda tanımaktadır. İngbank bünyesinde çalışmak isteyen kişiler gerekli eleman alımlarını bankanın kendi web sitesi üzerinden öğrenebilirler. İngbank genellikle tecrübeli adaylar tercih ettiği gibi eğitim durumu olarak da en az ön lisans şartı koşmaktadır.

İNGBANK hakkında bilgiler ? Nasıl bir banka ?

Hollanda merkezli bir bankadır. 1991 yılında kurulmuştur. Banka “Her şeyden önce özümüz sözümüz birdir.” ilkesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri odaklı çalışma prensibi vardır. Şirket 3 şeye değer vermektedir. Dürüstlük, işinde özen ve sorumluluk duygudur. Bu hedefler doğrultusunda ülkemizde 300’e yakın şubesi vardır. Peki, sosyal hakları nelerdir ? İşte detaylar…

İngbank Yan ve Sosyal Haklar Nelerdir?

Ulaşım: Banka genel müdürlüklerde ve İstanbul’da bazı şubelerde çalışan kişilere servisle ulaşım imkanı sunuyor. Genel Müdürlük çalışanları fazla mesai yaptıkları takdirde servis veya taksiyle ulaşım yapabilir.

Yemek: Banka genel müdürlük çalışanlarına yemekhane, şube çalışanlarına ise yemek fişi imkanı sunmaktadır.

İzin: İngbank izinleri İş Kanunu çerçevesinde ayarlanmıştır.

Grup Emeklilik Planı: İsteyen personeller İngbank’ın sunduğu emeklilik planına katılabilirler. Bu durumda maaşlarının yüzde 2’si kadar prim ödenir.

Grup Hayat Sigortası: İngbank çalışanlarının hepsi işe girdikleri tarihten itibaren Özel grup hayat sigortasına sahip olurlar.

İNGBANK Maaşları Ne Kadar ?

Çalışanın yaptığı işe göre maaşı değiştirmektir. Güvenlik görevlisi ile gişe memuru kesinlikle aynı maaşı almazlar. Teknik kadroda görev yapan personel ile şube yetkisi aynı maaşı alamayacağı gibi diye belirtelim. Peki, maaşlar ne durumda ? İngbank personel maaşları ise bölümlerine göre farklı maaş almaktadır. Gişe çalışanlarının maaşları asgari ücretten başlardan 2500 – 3500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Diğer bölümlerde ise ortalama 3.000 TL – 4.000 TL maaş verilmektedir. Diğer bankalara göre aynı skalada diyebiliriz. (Örnek : https://www.maasi.org/turkiye-finans-katilim-bankasi-personel-maaslari)

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap