İtfaiyeci Maaşları Ne Kadar 2017

İtfaiyeci Maaşları Ne Kadar 2017

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İtfaiyeci maaşı 2017 yılında diğer memurlar gibi zamlanarak artış gösterecek. Fakat itfaiyecilerin maaşlarının belediyeler tarafından verildiğini düşünürsek her itfaiyecinin maaşı bağlı oldukları belediyeye göre farklılık gösterebilir. Bağlı olunan belediyeye göre zam oranlarında da farklılıklar olabilir. İtfaiyeci maaşları 2017 yılında % 3’lük bir zam alacak. Bu doğrultuda en düşük itfaiyeci maaşı ortalama 2 bin 900 TL olurken bu maaşlar 4 bin TL’ye kadar çıkacak. İtfaiyeci maaşları genellikle zabıta maaşları ile aynı oranlarda oluyor. Bazı durumlarda itfaiyeciler daha yüksek maaş da alabilmektedir.

İtfaiyeci maaşlarının belediyelere göre değişiklik göstermesinin en büyük sebebi sunulan sosyal denge tazminatlarıdır. Bazı belediyeler itfaiyecilerin maaşlarına ek 200 TL yol yardımı ve Ticket, Setcard ve Multinet gibi yemek şirketleri ile anlaşarak 600 TL’ye kadar yemek yardımları yapmaktadır.

İtfaiyeci maaşları ne kadar olacak diye merak eden kişiler şuan ki maaşlara yüzde 3 ekleyebilirler. İtfaiyeciler yılda iki defa Ocak ve Temmuz aylarında maaşlarına zam almaktadır. Bu maaşlara yapılan zam oranları da genellikle % 3 olmaktadır. İtfaiyeciler eğer evliyse ve eşleri çalışmıyorsa maaşlarına ek olarak aile tazminatı alırlar. Bu aile tazminatları da her yıl normal maaş gibi zamlanır. 2017 Ocak ayı içinse aile yardımı 201 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda çocuğu olan bir itfaiyecinin maaşına 46,63 TL’de çocuk parası eklenmektedir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Çöpçü Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde çöpçü maaşı, çöpçü maaşları 2017 ve çöpçü maaşları ocak temmuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

İtfaiyeci Maaşları Ne Kadar 2017

Aktif Maaş

2705 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

108 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

2813 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap