Jinekolog Maaşları

Jinekolog Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Jinekoloji, tıp terimi olarak kadın hastalıkları ve sağlığı üzerinde araştırma yapan bilim dalıdır. Jinekolog doktor maaşları ile ilgili bilgiler vereceğiz.Kadın hastalıkları uzmanları tarafından geliştirilen bu tıp dalını geliştiren doktorlara jinekolog adı verilmektedir. Ülkemiz son yıllarda bütünüyle kadın rahatsızlıkları araştırması ile bir çığır aştı. Avrupa dahil olmak üzere, uzak doğu ülkelerinde Türkiye’ye tedavi için gelinmektedir. Peki, jinekolog ne kadar maaş alır bu konuda hakkında mail adreslerimiz bir çok soru gelmektedir. Konuyu daha iyi anlatabilmek adına dikkatli takip ediniz.

Jinekoloji Nedir ?

Kadın hastalıkları ile ilgilenen bilim dalıdır. Geniş kapsamı vardır. Kadın üreme, kadınsal iç hastalıklar dahilinde hepsini kapsamaktadır.

Jinekoloji Doktor Maaşları

Türkiye bir çok hastanede bu bölüm bulunmaktadır. İlgili doktorlar uzmanlık sınavları ile branşlarını tamamlamaktadır. Burada yazılan bilgiler döner sermaye dahil maaşlardır. Temmuz 2016 ve Ocak 2017 maaş bilgisi yer almaktadır.

Aktif Maaş 4,392 TL (Temmuz 2016)

Vergi Dilimi %27 (Temmuz 2016)

Zam 131 TL (%3)

Toplam Ele Geçen 4523 TL (Ocak 2017)

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Doktor Maaşları Döner Sermaye başlıklı makalemizde doktor maaşları döner sermaye 2016, döner sermaye ile birlikte doktor maaşları ve pratisyen doktor maaşı döner sermaye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap