Kamyon Şoförü Maaşları

Kamyon Şoförü Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Uzun yol şoförleri zor bir meslektir. Kamyon şoförleri ne kadar maaş alıyor ? Merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alacaktır. Şoförlük mesleğin tüm merak edilen sorularını bizlere ulaştırabilirsiniz. Öncelikle kamyon şoförü olabilmek için bazı şartları taşımak gerekiyor. SRC belgesi ve ehliyeti kamyon şoförü olabilmek için ilk şartlar arasındadır. Prosedürde resmen bu görünse de bu meslekte dikkat ve tecrübe çok önemlidir.

Dikkatsizlik ve aşırı hız büyük sebepler doğurmaktadır. Bu nedenle bu şoförlerin tecrübeli ve işinin uzmanı olması şarttır.

Piyasada yüz binlerce bu mesleği icra eden insanlar bazıları kendi arabalarında çalışarak para kazanırken bazıları da firmalara bağlı olarak çalışmaktadır. Bazıları ise belediyelere bağlı olarak çalışır. Çöp kamyonu şoförü maaşları ? DSİ kamyon şoförü maaşı ?

Kamyon Şoförü Maaşları 2016 – 2017

Burada bahsettiğimiz maaşlar belediye ve diğer kamu kurumlarının dışındadır. Kamyon şoförü ayda ne kadar kazanır ? Bu sorunun yanıtını verebilmek için maaşlı olarak çalışması gerekiyor. Eğer araç şoförün araç kendisine ait değilse maaşlı olarak çalışıyorsa en az 3000 TL- 4000 TL arasında şoför maaşı alır. Bunların yanında dahil olmayan yemek ve sigara parası vardır.

Çalışan kişinin araç kendisine ait ise kamyon şoförü ayda en az 7 – 8 bin TL kazanç sağlamaktadır. Tabi çalışma performansınızı bağlı olduğunu unutmamak gerekiyor.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Şantiye Şefi Maaşları başlıklı makalemizde inşaat şantiye şefi maaşları, şantiye ve şantiye şefi hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap