Köy – İlçe İmamı Maaşları

Köy – İlçe İmamı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Köy ilçe imamı maşaları ne kadar? Köy ilçe imamları çalışma saatlerinin esnek olması ile din görevlileri arasında en rahat eden gurup olarak karşımıza çıkıyor. Sadece köy ilçelerinde değil diğer merkezlerde çalışan din görevlilerinin de rahat çalışma koşulları dikkatler çekiyor. Çalışma saatlerinin nazma saatlerine göre ayarlanması ve çeşitli toplantılar ile son bulması çalışma saatlerinden arta kalan zamanın değerlendirilmesi açısından dikkat çekiyor. Köy ilçe imamı maaşları yazları okutulan öğrenciler ile birlikte artış gösterecektir.

Yaz aylarında okulların tatil olması çocukların dinlerini daha iyi öğrenebilmeleri için camilere yönelmesini beraberinde getiriyor. Çalışma saatleri artan imamların maaşlarının da arttığı söylemek yanlış olmayacaktır.

Köy ilçe imamları ne kadar maaş alıyor? Köyler diğer küçük yerleşim yerlerinde görev alan imamların diğer bölgelerde aynı görevi yapan imamlar ile karşılaştırıldığında maaş farklılıklarının bulunmadığını söylemek mümkün. Köylerin kendi imamlarının bulunmasının yanında ilçe imamlarına da ihtiyaç duyuluyor. Çünkü camileri en çok kullanan kesim olan erkeklerin genellikle ilçelerde ve çalışmakta olduklarını söylemek doğru olacak.

Köy ilçe imamları maaşları 2016 – 2017

Diğer kurumlarla eş değer zam oranına sahip olmuş ve ek çalışma saati bulunan ilçe imamlarının maaşlarında artış yapılacağı açıklamaları ile dikkat çekmiştir. Köy ilçe imamları maaş farklıları arasında değerlendirildiklerinde kıdem farkının araya girdiğini fark ediyoruz. Çalışma yıllarına göre maaşlarında artış yapılan köy ilçe imamları din görevlileri arasında en rahat çalışma koşuluna sahip görünüyor.

 

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Köy – İlçe İmamı Maaşları

Aktif Maaş

2593 TL (Temmuz 2016)

Verilen Zam

77 TL (%3) (Ocak 2017)

Vergi Dilimi

%20 (Temmuz 2016)

Toplam Ele Geçen

2670 TL (Ocak 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap