Levis Personel Maaşları

Levis Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Levi’s ürettiği jeanler ile dünya çapında üne sahip olmuş özel bir Amerikan giyim firmasıdır. Mayıs 1853’te Levi Strauss ve Bavyera Buttenheim tarafından New York’un batı kıyısında kurulmuştur. Şirketin genel merkezi San Francisco’daki Levi’s Plaza’da bulunmaktadır. Levi’s giyim alanında hizmet veren bir firmadır. 164 yıldır giyim alanında hizmet vermeye devam etmektedirler.

Şirketin bizzat işlettiği mağaza sayısı 2800’dür. Lakin bir çok franchise anlaşması bulunan şirketin bir çok ülkede mağazası bulunmaktadır. Sadece şirket tarafından işletilen mağaza sayısı 2800’dür. Yaptıkları ortaklıklar ile mağaza sayıları 5000’ini bulmaktadır. Levi’s’in CEO’su Chip Bergh’dir. Şirketin 2015 yılında rapor edilmiş geliri 4.494 milyar dolardır. Bunun yanında diğer iştiraklerinden gelen gelir ise 431 milyon dolardır.

Şirketin 20 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Levis’s üç coğrafi bölüme ayrılmış dünya çapında bir şirkettir. Merkezi San Francisco’da bulunmasına rağmen; Avrupa, Asya Pasifik, Ortadoğu ve Afrika’da da bölgesel merkezleri bulunmaktadır. Şirketin ürettiği ürünler şunlardır: kot, pantolon, şort, gömlek, ceket, kazak, sweatshirt, t-shirt, iç çamaşırı, çorap, aksesuar, ayakkabı, elbise, etek, kemer, tulum…

Peki çalışan maaşları ne kadar ? Personellerin maaşları neye göre belirlenir ? Prim usulü var mıdır ?

YIL ZAM Satış Elemanı
2017 7% 1.934 ₺
2016 8% 1.808 ₺
2015 6% 1.674 ₺
2014 9% 1.579 ₺
2013 6% 1.449 ₺
2012 8% 1.367 ₺
2011 7% 1.265 ₺
2010 8% 1.183 ₺
Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Bosch Personel Maaşları başlıklı makalemizde bosch fabrikası maaşları, bosch işçi maaşları ve bosch mühendis maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap