Media Markt Personel Maaşları

Media Markt Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Media Markt, Avrupa ve Asya’da çeşitli şubeleri bulunan tüketici elektroniği satan bir Alman mağaza zinciridir. Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği perakendecisidir ve Amerikan perakendecisi Best Buy’ın ardından dünyanın ikinci büyük perakendecisidir.

Medya Markt, Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals tarafından kurulmuştur. Media Markt ilk mağazasını 24 kasım 1979’da Münih’te açmıştır. Ayrıca Media Markt’ın, Media Saturn adlı bir şirketi daha vardır. Media Markt ve Saturn aynı pazarda hizmet vermelerine rağmen, farklı konseptlerle ve birbirlerine rakip olarak çalışırlar. Media Markt yaptıkları reklam kampanyaları ile Almanya’da oldukça fazla gündeme gelmiştir. Şirketin reklamlarında kullandığı dil hem mizahi hem de kabadır.

Bu yüzden bir çok kez tartışma konusu olmuştur. Ancak uyguladıkları reklam kampanyalarının bu kadar gündem yaratmasına baktığımız zaman, kampanyaların başarılı olduğu söyleyebiliriz. Media Markt’ın Türkiye’de ki sloganı “bakmadan almam” olmasına rağmen Almanya’da ki sloganı ise “ben aptal değilim” dir. Bir çok Avrupa ülkesinde de ben aptal değilim sloganını, reklam kampanyalarında kullanmaktadırlar.

Firmada çalışabileceğiniz pozisyonlar şu şekildedir.

  • Müdür – müdür yardımcısı,
  • Bölge sorumlusu,
  • Satış danışmanı,
  • Kasiyer,
  • Part time personel

Asgari ücret seviyeden  5 bin TL arasında değişen maaşları vardır. Üst düzey yönetici olan personeller yüksek seviyeden maaş alırken, daha düşük görevi olan elemanlar daha az almaktadır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Bosch Personel Maaşları başlıklı makalemizde bosch fabrikası maaşları, bosch işçi maaşları ve bosch mühendis maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap