MNG Kargo Maaşları

MNG Kargo Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

MNG Kargo personel maaşları, eleman, şoför (sürücü, taşıt, motorlu), satış danışmanı, saha operasyon elemanı, çağrı merkezi sorumlusu, pilot ve yönetici maaşları hakkın bilgiler vereceğiz. Öncelikle 800’den fazla kargo şubesi ile ülkemizde kargo hizmeti veren en iyi şirketlerin arasında yerini almaktadır. Türkiye dahil dünyanın 220 bölgesine hizmet ve kargo ulaştıran bir global şirkettir. %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan kurum bu yolda nadide şirket arasındadır.

Şirketin yaptığı işler arasında yurt içi kargo hizmetlerinin yanında, uluslar arası taşımacılık faaliyetleri vardır. Güler yüzlü personeli ve zamanında teslimat ilkeleri ile MNG Kargo öncü kuruluşlar arasındadır. Geri bildirime çok önem veren, kuruluş müşterilerinden şikayetleri titizlikle inceleyip kaliteyi arttırmayı hedeflemektedir.

Çalışma saatlerine baktığımız zaman hafta içi sabah 9 akşam 18 olduğunu görmekteyiz. Cumartesi sabah 9 öğlen 14 olduğunu belirtebiliriz. Pazar günleri tatildir. Ayrıca resmi tatillerde kargo firması hizmet vermemektedir.

MNG Kargo Maaşları Ne Kadar

Maaşların başlangıç seviyesi asgari ücretten başlamaktadır. Kişinin çalıştığı birim ve pozisyona göre yükselmektedir. Ortalama 1400 TL – 3000 TL arasındadır. Ekstra performans ve prim ödemeleri de vardır. Kişinin kendi başarısını ispat etmesiyle maaşın yükselebildiğini söyleyebiliriz. (Belli pozisyonlar ve şartlar dahilinde)

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Aras Kargo Maaşları başlıklı makalemizde aras kargo eleman maaşları, aras kargo kurye maaşları ve aras kargo personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap