Odeabank Personel Maaşları

Odeabank Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Odeabank personel maaşları ne kadar ? Konumuz içerisinde odeabank hakkında bilgiler, odeabank çalışan yorumları, odeabank gişe, çağrı merkezi, uzman ve diğer branşlara ilişkin net maaş rakamlarını öğrenebilirsiniz. Öncelikle, Odeabank ülkemizde birçok bankaya nazaran yeni hizmet vermeye başlayan bankalar arasındadır. Bankanın yeni hizmet vermeye başlaması yenilikçi anlayışı sayesinde hızla büyümesine engel olmamıştır. Odeabank personellerine de sunduğu haklar ve maaş politikasıyla ödemli yerlere gelmeyi hedeflemektedir.

Odeabank hakkında bilgiler ? Nasıl bir banka ?

Bankanın kurulmasından kısa bir süre sonra (2012) 16 ilde 51 şube, 65 ATM gibi rakamlara ulaşmıştır. Sayısı günden güne artan bankanın ilk hedefleri arasında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Kariyerlik düşünen personellerin ilk tercih ettikleri bankalar arasındadır. Peki banka nasıl personel ihtiyacını karşılanmaktadır ?

Odeabank Personel Alımı Nasıl Yapılmaktadır ?

Odeabank personel alımı sırasında, personelin alınacağı departmana göre ayrı özellikler aranmaktadır ve ayrı bir politika sürülmektedir. Banka personel alımı ilanlarını genellikle kendi web sitesi üzerinden duyuruyor. Web sitesinde açılan iş ilanında aranılan özellikle ve işin detayları hakkında bilgi verilmektedir. İlana başvuracak olan adaylar başvurularını site üzerinden yapabiliyor veya istenilen şartlara göre direk İnsan Kaynakları departmanına yönlendiriliyor. Banka nadiren sınavla alım yapıyor. Genellikle mülakatla alım gerçekleşmektedir.

Odeabank sosyal hakları nasıldır ?

Türkiye de sayılı bankalar arasında yerini almaktadır. Kurum içerisinde farklı pozisyonlarda çalışma imkanı vardır. Kariyer planlarınızı yaparken mutlaka listenizde olması gerekiyor. Aynı zamanda şirket içerisinde tayin, ödüllendirme, terfi ve eğitim olanakları bulunmaktadır. Bu amaçla kişinin gelişmesi ve kuruma değer katması hedeflenir.

 

Odeabank Maaşları 2017 (Güncel)

Odeabank personel maaşları da çalışılacak olan departmana göre değişiklik gösteriyor. Kişinin eğitim seviyesi ve medeni durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Gişe çalışanları asgari ücret seviyesinde maaş almaktadır. Diğer bölümlerde yer alan kişilerin maaşları ise değişiklik gösteriyor. Ortalama bir çalışan 2.500 TL ile 3.000 TL arasında maaş almaktadır. Bazı bölümlerde prim sistemi uygulanıyor.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap