Özel Hastane Doktor Maaşları

Özel Hastane Doktor Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Özel sektörde görev yapan doktor maaşları bilgisini maasi.org farkıyla öğrenebilirsiniz. Doktorluk mesleği günümüz popüler meslekler arasındadır. ÖSYM tarafından yapılan LYS sınavından en yüksek adayların çoğunluğu bu mesleği tercih etmektedir. Sağlık sektörünün önemli bir parçası olan doktorların özel hastanede ne kadar maaş aldıklarına dair ipuçlarını vereceğiz. Ziyaretçilerimiz tarafından sorulan sorular arasındadır. Özel hastane doktor maaşları ne kadar ? Özel de doktor maaşları ? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar…

Özel de Doktor Maaşları

Doktorlar deneyimlere göre özel de maaş almaktadır. Girmiş olduğu başarılı operasyonlar ile maaş ve tecrübesi artmaktadır. Yüksek lisans ve doktorasını tamamlamakta ekstra avantaj demektir. Böylece büyük hastanelerde görev alabilir. Aldığınız maaşı yükseltebilirsiniz. Normal de ilk mezun olan pratisyen hekim veya uzman doktorları 5 bin TL civarında iken, uzmanlaşan doktor doçent veya profesör unvanına gelirken aldıkları aylık ücretler 15 bin TL’yi geçiyor. Tabi bu direk olarak gerçekleşmiyor. Zaman, sabır ve azimle gerçekleşen zorlu bir süreçtir. Bu süreçte önünüze çıkan tüm engelleri bir bir aşmanız gerekiyor.

Özel de iyi paralar kazanabilmeniz için seçmiş olduğunuz branş çok önemlidir. Aynı unvana sahip çocuk doktoru ile kadın doğum hastalıkları doktoru aynı ücreti kazanamazlar.

Eğitimin Maaşlara Etkisi

Kazançmış olduğunuz rakamlar doktorluk eğitiminizi nereden aldığınıza da bağlıdır. Normal bir üniversitede yapılan yüksek lisans ile Amerika da bilinen bir üniversiteden yapılan yüksek lisans kesinlikle aynı değildir. Diploma olarak her ikisi de aynı gibi görünse de, ileri iş hayatına katacağını tecrübe bir değildir.

Türkiye de ki büyük hastaneler bu durumları incelemektedir. Özel de iyi bir doktor maaşı alabilmeniz tek yolu, alanında deneyimdir. İyi bir eğitim almış doktor en az 10 bin TL maaş alırken, profesör seviyesine ulaşmış ve bilindik doktorlar 50 bin TL’ye kadar maaş almaktadırlar.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Doktor Maaşları Zam Oranları Açıklandı başlıklı makalemizde 2017 doktor maaş, doktor maaşları zam ve yeni doktor maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap