Özel Kalem Müdürü Maaşları

Özel Kalem Müdürü Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Özel Kalem müdürü maaşları ne kadar ? İşte yanıtları maasi.org farkıyla… Özel kalem müdürü özellikle son 40 sene içerisinde popülarite olan bir meslek dalıdır. Özel Kalem içerisinde sekreter, ofis görevlisi, müdür yardımcısı ve müdürden oluşmaktadır. Ayrıca iş yoğunluğuna göre bu sayılar ikişer ve üçer şeklinde arttırılabilir.

Özel Kalem Müdürü Ne İş Yapar

Özel Kalem müdürlükleri bulunduğu birimlerin Genel Müdürü Genel Müdür Muavini ve yardımcılarına hizmet etmektedir. Genel müdürün günlük programı yapılacak faaliyetler iş toplantılarında özel notların tutulması, koordinasyon kişilerin üst makama iletilmesi gibi birçok görevi vardır. Bu birimde çalışan kişi sayısını genellikle üst makam bilirler belirler.

Özel Kalem Çalışma Alanları

Özel Kalem Müdürlüğü belediyelerde, kamu kuruluşlarında, milletvekili, valilik, kaymakamlık, bakanlıklar, rektörlük, özel idarelerinde, hastanelerde aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm yerlerde vardır. Ayrıca özel sektör bakımından düşündüğümüz zaman özel kalemlikler özel Kalem müdürlükleri yöneticilere en yakın olan birimlerdir.

Özel Kalem Maaşları

Özel kalemde görev yapan personellerin maaşları farklıdır. En düşük seviyede alan kişi ofis çalışanı olurken, en yüksek maaşı özel kalem müdürü almaktadır. En az alan memur 2360 TL seviyesinde iken, müdür çalıştığı birime bağlı değişmekle birlikte 5 bin TL civarındadır.

Son yılların geneline baktığımız zaman %9 civarında senelik artış gösterdiğini görebiliriz. (2011-2012-2013-2014-2015-2016) Ocak ve Temmuz 2017 maaşları aşağıda verilmiştir. Ekstra tazminatlar eklenmemiştir. En yüksek seviyeden hesaplama yapılmıştır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kaloriferci Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde kaloriferci, kaloriferci maaş ve kaloriferci maaş bordrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Özel Kalem Müdürü Maaşları

Aktif Maaş

4599 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

184 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

4783 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap