Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Maaşları

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası personelleri ne kadar maaş alıyor ? Burada ki konumuzda banka hakkında bilgiler, çalışan yorumları, gişe, çağrı merkezi, uzman ve diğer branşlara ilişkin net sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ülkemizdeki katılım bankalarından birisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası, sık sık personel alımı yapan bankalar arasında yer almaktadır. Banka personel alımlarını ağırlıklı olarak insan kaynakları görüşmesiyle almaktadır. Sınav uygulamasını tercih etmeyen banka personellerini ise farklı bölümlerden mezun olan kişiler arasından seçiyor.

Türkiye Finans Bankası hakkında bilgiler ? Nasıl bir banka ?

Katılım bankaları sistemi içerisindedir. En iyilerinden birisidir. Ülkemizde faaliyete başlaması 2005 yılına dayanmaktadır. Ülkemizde 285 şube sayısı ile (wikipedia) faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğer bankalarda olduğunu müşteri odaklı çalışmaktadır. Peki bu şirkete nasıl girilir ? Personel alımları nasıl gerçekleşiyor ? İşte detaylar…

Personel Alımı Nasıl Yapılmaktadır ?

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı sırasında en az ön lisans şartı koşmaktadır. Ağırlıklı olarak tercih edilen bölümler ise; Ekonomi, Finans, İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans gibi bölümlerdir. Bunların dışında Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği gibi bölümlerden de eleman alımı yapılmaktadır. Gişe görevlisi sıklıkla aranan personellerdir. Bunun için şirket kendi içerisinde sınav yaptığını gibi ekstra mülakat usulleri de gerçekleşmektedir.

Türkiye Finans Bankası sosyal hakları nasıldır ?

Türkiye Bankası Katılım Bankası personellerine yabancı dil tazminatı, doğum – ölüm ve evlilik gibi durumlarda sosyal yardımlar, iş seyahatlerinde ulaşım, yol ve yemek ödemeleri, genel müdürlük çalışanlarına servis imkanı, öğle yemeği, özel sağlık sigortası ve yılda bir kez prim hakkı vermektedir. Diğer banka kurumlarında olduğu gibi eğitim fırsatları vardır. (https://www.maasi.org/odeabank-personel-maaslari/)

Türkiye Finans Bankası Personel Maaşları Ne Kadar ?

Türkiye Finans Katılım Bankası personel maaşları ise değişiklik gösteriyor. Gişe personeli 2.500 TL ile 3.500 TL arasında bir maaş ile işe başlıyor. Ortalama çalışan maaşı ise 2.500 TL ile 4.500 TL arasında değişmektedir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizde albaraka maaşları, albaraka maaşları 2018 ve albaraka personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap