Üniversite Hastanesi Maaşları

Üniversite Hastanesi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Üniversite hastanesi personel maaşları hakkında tüm bilgileri konumuzdan inceleyebilirsiniz. Öncelikle ülkemizde yaygınlaşan sağlık sektörün en önemli mihenk taşları arasında üniversite hastaneleri yer almaktadır. Türkiye’nin sağlık alanın son yıllarda yapılan çalışmalar ile birlikte artık yurt dışından bir çok kişi tedavisinde ülkemize tercih ediyor. Bu anlamda gayret ve çalışmalarından dolayı emeği geçen personellere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üniversite Hastanesi Maaşları

Üniversite hastanesinde görev yapan tüm personeli ortalama maaşlarını konumuzdan inceleyebilirsiniz. Öncelikle her personel görevi ve eğitimi gereği aynı maaş almaz. Bu sebepledir ki maaşlar farklıdır. Baş hekim, müdür yardımcısı, doktor, asistan, uzman, diyetisyen, biyolog, fizyoterapist, eczacı, laborant, hemşire, diş hekimi, sekreter, temizlik personeli ve güvenlik görevlisi olmak bir çok pozisyon ve kadro bulunmaktadır. Gelin kadroların ne iş yaptığına bakalım. Ardından yaklaşık ne kadar maaş (maaş bordrosu) aldığını inceleyelim.

Üniversite hastanesi doktor maaşları : Uzman, asistan, yardımcı doçent, doçent, yardımcı profesör ve profesör kadroları bulunmaktadır. Genellikle alanında deneyim doktorlar görev yaparlar. Fakat pratisyen olarak göreve başlayan doktorları da nadiren görmekteyiz. İlgili olduğu branş konusunda araştırma yapmak ile sorumludurlar. Hemşireler 3 bin TL civarında maaş alırken, sağlık personeli ortalamasına baktığımız zaman 5 bin TL üzerindedir. Bu maaşların içerisinde diyetisyen ve kadrolu hemşireler dahildir.

Türkiye en köklü ve başarılı üniversite hastaneleri sıralamak gerekirse; Koç üniversitesi, Ege üniversitesi, Medipol üniversitesi, Akdeniz üniversitesi, Hacettepe üniversitesi, Yeditepe üniversitesi, Başkent üniversitesi ve Hacettepe üniversitesi gelmektedir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kimyager Maaşları başlıklı makalemizde arge kimyager maaşları, dsi kimyager maaşları ve fabrikada kimyager maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap