Uzunyol Şoför Maaşları

Uzunyol Şoför Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Uzun yol şoför maaşları, otobüs şoförü maaşları, kamyoncu şoför maaşları ve bu mesleği icra eden şoförleri aylık maaş durumları, özlük hakları, çalışma şartları, yıllık izin süreleri gibi bir çok konuda detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle şoförlük mesleği günümüz şartlarında zor meslekler arasında yerini almaktadır. Ciddi anlamda emek sarf eden gece gündüz demeden yollarda görevini icra eden kişilerdir. Mesleğin zorlukları arasında özellikle yolların tehlikeli olması sürekli trafik içerisinde olduğundan dolayı kaza riskinin oluşması aile düzeninin zorlukları gibi diyebiliriz.

Şoför Maaşları Ne Durumda

Öncelikle bu işi yapan kaptanların maaşları ne durumdadır ? Eğer bir şirkette uzun yol şoförü olarak çalışıyorsa aylık 3000 lira civarında maaş alırken kişi kendi işini icra ediyorsa bu kazanç aylık 6 – 7 bin lira civarına oluyor. Tabii burada oluşan rakamın kişinin çalışma performansına bağlı olduğunu kesinlikle unutmamak gerekir.

Kişiye özel şirkette çalışıyorsa senelik bir ay civarında yıllık izni bulunurken kendi işine çalışıyorsa istediği zaman istirahat verilir. Genellikle kamyon şoförleri ya da uzun yol şoförleri dediğimiz meslek erbapları kış aylarında fazla iş yapamadıklarını dan dolayı senelik izinlerini o zaman kullanır.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Temizlik Personeli Maaşları başlıklı makalemizde temizlik görevlisi maaşları, temizlik işçisi maaşları ve temizlik personel maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Uzunyol Şoför Maaşları

Aktif Maaş

3000 (Ocak 2017)

Verilen Zam

120 TL (%4)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2017)

Toplam Ele Geçen

3120 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap