Vakıf Katılım Bankası Personel Maaşları

Vakıf Katılım Bankası Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Vakıf Katılım personel maaşları ne kadar ? Kıdem yılı, hizmet süresi ve görevine göre maaş detayları maasi.org farkıyla sizlerle… Vakıf Katılım Bankası, katılım bankaları arasında en yenilerden birisidir. Banka yeni olmasına rağmen personellerine verdiği haklar sayesinde kısa sürede dikkat çekmeyi başarmıştır. Vakıf Katılım Bankası personel alımı sırasında en az ön lisans mezunu olan personeller almaktadır. Genellikle Ekonomi, Finans, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi gibi bölümlerden mezun olan kişiler istihdam edilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası bu bölümlerin dışında teknik destek için Mühendislik Fakültesi mezunlarını ve satış için Pazarlama mezunlarını da işe almaktadır. Vakıf Katılım Bankası eleman alımı süreci içerisinde mülakat yapmayı tercih ediyor. Bankanın açtığı iş ilanlarına başvuran kişiler bankanın İnsan Kaynakları departmanı tarafından aranarak mülakata davet ediliyor. Mülakata katılan kişiler arasından işe alınan kişilere tekrar dönüş yapılmaktadır. Bankanın mülakat sorularının diğer bankalarla benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Vakıf Katılım Maaşları

Vakıf Katılım Bankası personel maaşları konusunda oldukça şeffaf davranan bir bankadır. Personellerin maaşları çalıştıkları departmana, eğitim durumlarına ve medeni durumlarına göre değişiklik gösteriyor. Ortalama bir personelin maaşı 2500 TL civarındadır. Bu rakam personelin belirttiğimiz şartlarına göre daha düşük ve yüksek olabilir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Maaşları başlıklı makalemizde albaraka maaşları, albaraka maaşları 2018 ve albaraka personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap