Veznedar Maaşları – Ne İş Yapar – Nasıl Olunur

Veznedar Maaşları – Ne İş Yapar – Nasıl Olunur

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Veznedar maaşları yıl dağılımları (2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 ) ve 2017 senesine ait maaş verileri sunulacaktır. Veznedar kamu dairelerinde tahsilat ve kasa üzerinden ödeme yapan kişidir. Veznedar ne iş yapar ? Veznedar nasıl olunur ? Yasalara uygun olarak para tahsilatı işlemlerini yapar. Veznedarın çalıştığı bazı kadrolara baktığımız zaman üniversitede, belediyede, gümrükte, Uşak üniversitesi, İstanbul üniversitesi, devlet opera ve balesi, noter, vergi dairesi, kaymakamlık, valilik, TEDAŞ, hastanede, PTT, ASKİ, İSKİ, bakanlıklar ve bankada daha yüzlerce kamu kurumda görev yapar. Diğer görevlerine baktığımız zaman kuruma ödenen paraları kayıt altına almak ve bunları belgelemek. Kuruma ait paraları kasada saklamak ve paraların muhasebe işlemlerini eksiksiz yapmak. Memur kadrolarına göre biraz daha yoğundur. Veznedar parayla ilgilenir. Mesleğin bu zorlukları var gibi göründe kamuda alımları fazladır.

Veznedar maaşları ne kadar ? 

Son zamanların en popüler memurluk kadroları arasındadır. Bir çok kamu kurumda kadrosu vardır. Memur zamları her yılı Ocak ve Temmuz aylarında gerçekleşir. Böylece toplamda yılda 2 kez zam alırlar. Ocak 2016, Temmuz 2016, Ocak 2017 ve Temmuz 2017 zamları netleşti. İlk olarak Ocak 2016 yılı için %5 zam, Temmuz 2016 %6, Ocak 2017 %3 ve Temmuz 2017 %4 olarak zam verildi. Ayrıca enflasyon farkı da üzerine eklenecektir.

Maaşları 2489 TL’dir. (Temmuz 2016 verilerine göre) Bekar ve tazminatlar eklenmemiştir.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kaloriferci Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde kaloriferci, kaloriferci maaş ve kaloriferci maaş bordrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap