Carrefour Maaşları

Carrefour Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Uluslararası bir firma olarak bilinen carrefoursa ülkemizin birçok noktasında hizmet vermekle beraber bir sürü insana da iş imkanı sağlamaktadır. Carrefour maaşları yapılan işe göre değişmektedir. Oldukça fazla iş pozisyonu olduğundan dolayı carrefour maaş skalası da geniş bir aralık göstermektedir. Carrefour oldukça fazla reyon bulunduran bir markettir. Her ne kadar hepsini carrefoursa maaşları altında toplamaya çalışsak da pozisyondan pozisyona maaşlarda değişiklikler olabilir. Et reyonunda fırın reyonunda balık reyonunda elemanlar çalıştırılmaktadır. Bunun yanı sıra raf düzenleyen çalışanların, kasiyerlerin, depo görevlilerinin maaşları birbirlerinden farklıdır. Carreforsada çalışma saatiniz 8 saattir. Fakat bu çalışma saatine molalar dahil değildir. Molalarla beraber çalışma saatiniz 9 saati bulabilir. Carreforsa aynı zamanda çalışanlarına maaşın haricinde yardımlarda da bulunmaktadır. Bu yardım gıda yardımı ya da para yardımı olarak değişebilir. Bu markette fazla mesai yapma şansınız vardır. Aynı zamanda işte 6 ay kadar bir süre çalışırsanız prim alma şansınız da olur. Carrefoursada haftada bir gün izin kullanabilirsiniz. Fakat bu şu gündür şeklinde olmayabilir. Çalışanların izinlerine göre bir izin çizelgesi oluşturulur.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan Kasiyer Maaşları başlıklı makalemizde a101 kasiyer maaşları, altunbilekler kasiyer maaşları ve avm kasiyer maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yer alan maaş bilgisi en düşük çalışan personel maaşıdır. Ziyaretçilerin burada yazan bilgi dikkate almaları rica olunur.

Carrefour Maaşları

Aktif Maaş

1982 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2081 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap