Fen Lisesi Öğretmeni Maaşları

Fen Lisesi Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Lise eğitimi her öğrencinin önem verebileceği temel basamakları arasındadır. Lise eğitimini başarılı alan bir öğrenci ileri ki yaşamında güzel meslekler edinme adına önemli bir başarı kaydeder. Peki lise öğretmeni maaşları ne kadardır ? özellikle liseler kendi arasında performansa göre öğretmen maaşları taban ücret üzerine eklenmektedir. Fen Lisesi öğretmen maaşlarına ilişkin tutarları aşağıda tablo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Fen lisesi başarı öğrencileri bünyesinde barındıran kurumdur. Buradan mezun olan öğrencilerin bir çoğu güzel üniversitelerde iyi yerlere gelmektedir. Öğrenciyi hayata hazırlarken lisenin temelleri ise orta öğretimde atmak en doğru karar olacaktır. Çalışkan öğrencilerin temposuna ayak uydurarak üniversite sınavından yüksek almasını sağlamak bu liselerin temel amaçları arasındadır. Böylece liselerin başarı çıtaları yükselmektir.

Diğer meslek branş öğretmenlerin maaşlarına baktığımız zaman burada ki link üzerinden daha verimli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsor İçerikler

Bir önceki yazımız olan İmam- Hatip Meslek Lisesi Öğretmen Maaşları başlıklı makalemizde ihl öğretmen maaşları, imam hatip lisesi öğretmenleri maaşları ve imam hatip meslek dersi öğretmeni maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Fen Lisesi Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

3105 TL (Ocak 2017)

Verilen Zam

95 TL (%3)

Vergi Dilimi

%20 (Temmuz 2017)

Toplam Ele Geçen

3200 TL (Temmuz 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap