Kasiyer Maaşları

Kasiyer Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Günümüzde marketler zinciri oldukça genişlemiş ve market çalışanlarına olan ihtiyaç bir hayli artmıştır. Kasiyerler marketlerde alışveriş yapılan ürünlerin kasadan geçirilerek ücretlerin alınmasından sorumlu market çalışanları olarak karımıza çıkmaktadır. Kasiyer olarak çalışmak isteyen bireylerde bulunması gereken özelliklerin az olması kasiyer çalışanlarının artışına neden olmuştur. Günümüz şartlarında herhangi bir eğitim gerektirmeyen kasiyerlik herkesin kolaylıkla yapabileceği meslek gurupları içinde karşımıza çıkmaktadır. Kasiyerler maaşları, ise çalışma şartları ile paralellik göstermek ve çalışma saatleri arttıkça maaşlarında da bir miktar artış olması beklenmektir. Kasiyer maaşları 2016 yılına gelindiğinde zam miktarının fazla olmaması ile diğer yıllardan farklılık göstermemiştir. Kasiyer maaşı marketlerde çalışmak isteyen bireylerin yakından dikkatini çekmekte ve çalışma olanaklarını diğer vasıfsız işçilere nazaran daha rahat olan kasiyerlik iş arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Kasiyer maaşları ne kadar sorusu ise son zamanlarda çok fazla konuşulmuş ve sizlerden en çok aldığımız sorular içinde dikkatimizi çekmiştir. Kasiyer maaşları hakkında kesin bir bilgi vermenin doğru olmayacağı, çalışılan marketin yoğunluğuna ve büyüklüğe bağlı olarak kasiyer maaşlarında değişikliklerin olacağını belirmek isteriz.

En düşük kasiyer maaşıdır. Asgari geçim indirimi bekar çalışana göre hesaplanmış ve eklenmiştir.

Kasiyer Maaşları

Aktif Maaş

1450 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

72 TL (%5)

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

1522 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
Sponsor Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap