2016 Maaşları Ne Kadar

2016 Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

2016 yılı içerisinde kim ne kadar maaş alıyor ? Tüm detayları birlikte haberimizde. 2016 maaşları memurlar başta olmak üzere bir çok çalışanın maaşları açıklandı. Buna göre Ocak ve Temmuz ayları olmak üzere memurlar %6+%5 zam gelirken, kamu işçilerine %3+%4 oranın da zam geldi. Yine asgari ücretli çalışanların, maaşlarına memur zamları yansıtıldı. Aşağıda ki tablo genel geçer maaşlar verilmiştir. Maaşları yakından incelerken ilk önce %5’lik sapma paylarının olduğunu unutmayınız. Çünkü personelin çalıştığı bölge, kıdem yılı, eğitim durumu ve asgari geçim indirimi gibi durumlar maaşların belirlenmesinde %20’lik paya sahiptir. Yine bu ücretler net maaşlardır. Vergi dilimi kesintileri yapılarak açıklanmıştır.

2016 maaşları ne kadar

2016 öğretmen maaşları – Memur maaşlarında artış 2016 senesi içerisinde görülmüştür. En düşük öğretmen maaşı 2450 TL olmuştur. Temmuz 2016 da alınan aylık maaştır.  Vergi dilimi Temmuz. (%20)

2016 memur maaşları – Memurlar kendi arasında kategoriye ayrılmaktadır. En düşük hademe seviyesinde ki memur 2190 TL almaktadır. Temmuz 2016 da alınan aylık maaştır. Vergi dilimi Temmuz. (%20)

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap