Acil Durum Yönetmeni Maaşları

Acil Durum Yönetmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Acil durum yönetmenliği çok sonradan önem kazanan ama aslında geçmişten beri var olması gereken bir meslektir. Afetlerin nerede ne zaman bizi bulacağını bilemeyiz. Deprem, sel, yangın, heyelan, çığ gibi doğal afetlerle fazlaca karşılaşıyoruz. Bazı ülkeler ya da eyaletler bu konuda uzmanlaşmışken bizde yeni yeni bir şeyler oturmaya başlıyor. Örneğin Şili yaşadığı afetlerden dolayı acil durum yönetim sistemi bakımından oldukça iyi bir seviyededir. Japonya yaşadığı büyük depremlere karşı oldukça üstün yapılar geliştirmiş ve acil durum yönetimini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Acil durum yönetmenliği afet öncesi ve afet sonrası görev alacak bireyler yetiştirmektedir. Afet öncesinde olası afete karşı gerekli önlemlerin alınması ve gereken müdahalelerin planlanması aynı zamanda öğrenilmesi ve öretilmesi konusunda görev alan kişilere acil durum yönetmeni denir. Acil durum yönetmeni maaşları çalışılan kurum ve şirkete göre farklılıklar göstermektedir. Acil durum yönetim şirketlerinde çalıştığı gibi özel şirketlerin her birinde acil durum yönetmeni kadrosu bulunabilmektedir. Acil durum yönetmeni maaşları 2016 yılında yeniden düzenlemiştir. Acil durum yönetmenlerinin maaşları ne kadar denildiğinde ise önce şirketine bakılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Acil Durum Yönetmeni Maaşları

Aktif Maaş

2500 TL

Verilen Zam

125 TL

Vergi Dilimi

%15 Temmuz 2016

Toplam Ele Geçen

2625 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap