Ağ Yöneticisi Maaşları

Ağ Yöneticisi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi sonucu bilgisayar ve internet her alanda kullanılmaktadır. Artık her işimizi bilgisayar üzerinden yapılıyor. Sadece bilgisayarlar değil cep telefonları ve tabletler de bu işlemlerimiz halletmek için yeterli oluyor. Artık her bankanın, mağazanın kendine ait mobil uygulamaları bulunmaktadır. Küçücük bir dükkandan tutun da dünya çapında adını duyurmuş bir şirkete kadar her iş yerinde bilgisayar bulunmaktadır. Gerek iletişim gerek reklam gerek ise sosyal ağ için her alanda bilgisayar ve internet kullanılmaktadır. Hal böyle olunca her devlet kurumunda ya da özel şirkette ağ yöneticisine ihtiyaç duyulmaktadır. Ağ yöneticisi maaşları da merak edilen maaş konuları arasına girmiştir.  Ağ yöneticilerinin iş imkanlarının günden güne artması ağ yöneticisi maaşları 2016 konusunda da incelemeler yapmaya yol açmıştır. Ağ yöneticileri sadece bu ortamı hazırlamakla değil aynı zamanda kontrol etmekle de görevlidirler. Biz bu platformları kullanırken güvende olmamız bilgilerimin gizliliği kullanım hızımız gibi konular da ağ yöneticilerinin gözetimi altında gerçekleştirilmektedir. Bu kadar fazla görevi üstlenen ağ yöneticilerinin maaşları ne kadardır?

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ağ Yöneticisi Maaşları

Aktif Maaş

3000 TL

Verilen Zam

150 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 Temmuz 2016

Toplam Ele Geçen

3150 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap