Aktar Maaşları

Aktar Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Kokunun insan üzerindeki etkisi çok büyüktür. Koku bizlere manevi açıdan birçok şey hissettirir. Koku için en çok kullanılan şeylerden bir tanesi de baharattır. Baharatların üzerimizdeki etkisi inanılmazdır. Bir parfümdeki kokusu inanılmaz etkileyici, bir yemekteki kokusu çok akılda kalıcıdır. Baharatlar marketlerde paket halinde satılabildiği gibi aktar dediğimiz baharatçı dükkanlarında da bulunabilmektedir. Aktar maaşları dükkana göre değişmektedir. Aktar maaşları 2016 başlığı ele alındığında dükkanın yeri, işlek olması, yaptığı aylık ciro aktar maaşlarını etkilemektedir. Ortalama aktar maaşı ne kadar diye sorulacak olursa bu konuda şehre dükkanın içeriğinin genişliğine bakılmalıdır. Artık aktarlarda bin bir çeşit şey satılmaktadır. Son zamanlarda lokman hekim tekniğine verilen önemin artması ve katkı maddelerinden uzaklaşma çabaları aynı zamanda her şeye doğal çözüm aranmasından ötürü aktarlar içeriklerini bir hayli genişletmektedirler. Aynı zamanda televizyon programlarında sık sık lokman hekimlerle karşılaşılması da bunun etkilemektedir. Dünyada nadir bulunan otlardan tutun da adı hiç duyulmamış şifalı bitkilere kadar her şey bulunabilmektedir. Aynı zamanda zayıflama çayları, hastalıklara iyi gelen karışımlar da aktarlarda bulunabilen şeylerdendir.

Bir önceki yazımız olan Aşçıbaşı Maaşları başlıklı makalemizde aşçıbaşı maaşları, aşçıbaşı ne kadar maaş alır ve aşçıbaşı yardımcısı maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Aylık en düşük kazanç bilgisi verilmiştir.

Aktar Maaşları

Aktif Maaş

2500 TL

Verilen Zam

125 TL

Toplam Ele Geçen

2625 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap