Ambarcı – Depocu Maaşları

Ambarcı – Depocu Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Ambarcı üretim ve dağıtım şirketlerinde bulunan bir kadrodur. Şirkete girecek olan şirkette üretilip depolanacak olan malzemelerin depolandığı yere ambar, ambarın hemen hemen tüm işleriyle ilgilenen kişiye ambarcı denir. Ambarcı maaşları çalışılan şirkete göre değişmekle birlikte bir ambarcının birçok görevi bulunmaktadır. Ambara girişi yapılacak malzemelerin sayısını kontrol etmek, alınan ürünlerin giriş kaydını tutmak bunların maliyetini gözetmek ambarcının görevlerindendir. Aynı zamanda ambarın düzeninin sağlanması temizliğinin yapılması da görevleri arasındadır. Ambarcı maaşları 2016 yılının merak edilen maaşları arasındadır. Ambarcı gelirlerinin şirkete göre değiştiğini söylemiştik. Peki şirketine göre ambarcı maaşları ne kadardır? Eğer şirket büyük bir şirket ise ve ambarcı bunun altından tek başına kalkabiliyorsa maaşı yüksek olabilir. Çalışan sayısına göre maaş değişiklikleri yapılabilir. Ambarcı olmak için dürüst bir kişiliğe sahip olmak gerekir. Çünkü şirketin ya da kurumun girişi çıkış işlemlerinin tamamını yapmakla ve hiç bir açık vermemekle sorumlu tutulacaksınız. Bu sebepten ötürü kendi kişisel iradenizi ve adalet terazinizi daima göz önünde bulundurarak görevinizi icra etmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Aşçıbaşı Maaşları başlıklı makalemizde aşçıbaşı maaşları, aşçıbaşı ne kadar maaş alır ve aşçıbaşı yardımcısı maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ambarcı – Depocu Maaşları

Aktif Maaş

2000 TL

Verilen Zam

100 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 Temmuz 2016

Toplam Ele Geçen

2100 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap