Ameliyathane Hemşire Maaşları

Ameliyathane Hemşire Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Hemşirelik kendi içerisinde çeşitli görev paylaşımları içerisindedir. Cerrahiye ilginiz varsa ve ameliyathane için gerekli donanımlara sahipseniz ameliyathane hemşireliği sizler için oldukça uygun bir meslek olacaktır. Ameliyathanede cerrahi ekiple birlikte hemşire olarak çalışmak istiyorsanız öncelikle hemşirelik okulundan mezun olmanız gerekecektir. Ameliyathane hemşireliği maaşları bakıldığında normal hemşirelerden daha fazla olduğunu görmekteyiz. Ameliyathane hemşire maaşları ne kadar diye bir soru yöneltildiğinde kesin bir miktar söylenmese de aşağı yukarı ameliyathane hemşire maaşları 4 bin ve üzeri olduğu tahmin edilmektedir. Ameliyathane hemşireliği 2016 maaşlarında dikkatleri en çok üzerine çeken şey ise özellerde özel bir cerrahın hemşireliğini yapanların devletten daha fazla maaş aldıkları olmuştur. Bunun içinde sizlerde aranması gereken en önemli özellik pratikliğin yanında geniş cerrahi bilginizin olması istenmektedir. İster devlet hastanelerinde isterse özel hastanelerde ameliyathane hemşireliği yapmak istiyorsanız hemşirelik eğitiminizin dışında özel bir eğitim alarak kendiniz cerrahiye hazırlamanız şarttır. Bunun dışında ameliyathane hemşiresi de bulunması gereken özelliklere sahip olmanız mesleğinizde daha başarılı olmanıza zemin hazırlayacak ve maaşınız da buna paralel olarak artacak.

Aşağıda toplamda 2773,53 TL maaş alırken hastanenin ameliyat başına vermiş olduğu ortalama 200 TL ücret eklemiştir. Ameliyathane de görev yapan hemşireler, normal hemşirelerden ortalama 200 ile 500 TL fazla maaş almaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Hemşire Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde hemşire maaş, hemşire maaşları ve hemşire maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ameliyathane Hemşire Maaşları

Aktif Maaş

2445 TL

Verilen Zam

208 TL (%8)

Vergi Dilimi

%15

Asgari Geçim İndirimi

123,53 TL

Toplam Ele Geçen

2976,53 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. Harun dedi ki:

    şükür bu maaşlara da

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap