Amiral Maaşları

Amiral Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Amiraller aslında bizim kara ve hava kuvvetlerinde general olarak nitelendirdiğimiz kişilerin deniz kuvvetlerindeki isimlendirilmesidir. Amiraller deniz harp okullarında çıkıp belli rütbeleri atlayarak amiralliğe kadar ulaşırlar. Daha sonra ise dört yılda bir rütbe atlayarak tuğamiral, tümamiral, koramiral ve oramiral gibi rütbelere ulaşabilirler. Amirallik her rütbede olduğu gibi sorumluluk isteyen bir meslektir. Altındaki bütün askerleri emir ve komutasında tutan, onların eğitim ve gelişimini kontrol eden kişidir. Aynı zamanda kendi üslerini altların ve düzeninden haberdar edecek kişi de yine amirallerdir. Deniz kuvvetlerinin en üst rütbesinde bulunan amirallik ülke savunma ve donanması için oldukça önemli rol oynamaktadır. Amiral maaşları kıdem ve dereceye göre değişmektedir. Amiral maaşları 2016‘da da yapılan görev senesine göre değişmektedir. Amiral maaşları ne kadar sorusuna cevap aramadan önce amiralin kaç sene görev yaptığına ve hangi amirallik rütbesinde olduğuna bakmalısınız. Çünkü tuğamiralin maaşı ile tüm amiralin maaşı bir olmayacağı gibi 2 sene amiral rütbesinde kalan kişi ile 3 sene amiral rütbesinde kalan kişinin maaşı bir olmayabilir.

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Amiral Maaşları

Aktif Maaş

5000 TL

Verilen Zam

250 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 Temmuz 2016

Toplam Ele Geçen

5250 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap