Anahtarcı Çilingir Maaşları

Anahtarcı Çilingir Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Anahtar hemen hemen her yerde kullanılan ve gerçekten oldukça önemli bir nesnedir. Dünyada milyonlarca anahtar olmasına rağmen her anahtarın ayrı bir kilidinin olması ve her kilidin de ayrı bir anahtarının olması aslında oldukça etkileyicidir. Anahtarcı olarak bildiğimiz kişilerin bir diğer adı da çilingirdir. İş yerlerinde okullarda ve spor salonlarında rastladığımız kilitlenebilen dolaplardan tutun da, devasa bahçe kapılarına kadar olan bütün kilit sistemleriyle bir çilingir ilgilenir. Çilingir deyince sadece kapıda kaldığımızda kilidi açıp ya da kırıp yeni bir kilit takan kişi de gelse çilingirin tek işi elbette bu değildir. Bozulan kilitlerin bakımını, tamirini yapan anahtar örneğine göre anahtar kopyalayan anahtar yapma makinesini en iyi şekilde kullanabilen, her türlü şifreli kasa sistemlerine bile yeri geldiğinde el atan kişilerdir. Anahtarcı maaşları belirli bir miktar olmayabilir. Anahtarcı maaşları 2016 senesinde dükkan sahibi olmaya ya da çıraklık kalfalık rütbesine göre değişmektedir. Çırak bir anahtarcı maaşı ne kadar olduğu ile dükkan sahibi yani usta anahtarcının maaşının ne kadar olduğu farklılık gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Aşçıbaşı Maaşları başlıklı makalemizde aşçıbaşı maaşları, aşçıbaşı ne kadar maaş alır ve aşçıbaşı yardımcısı maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Anahtarcı Çilingir Maaşları

Aktif Maaş

1500 TL

Verilen Zam

75 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

1575 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap