Anestezi Maaşları

Anestezi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Anestezi bölümü maaşları hakkında bilgi ve paylaşım içeren yazımızı okumamızda yarar olacaktır. Ocak 2016 ve Temmuz 2016 zamlarıyla birlikte anestezi teknikeri maaş bordrosunu inceleyebilirsiniz. Bilindiği gibi bu bölüm ameliyatlarda sıkça karşılaştığımız insan vücudunu duyarsız hale getirmedir. Yani halk arasında bayıltma işlemi olarak da bilinmektedir. Kendi arasında genel ve lokal olmak üzere iki bölüme ayrılır. Genel anestezi yapılan hastada geçici hafıza kayıpları olabilir. Genel anestezi de narkoz verilerek hastanın bayıltılması sağlanır.

Aşağıda anestezi bölümü maaşlar ile bu bölüm mensuplarının hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. Türkiye de bir çok lise de ve üniversitede anestezi bölümü mevcuttur. Liselerin ilgili bölümlerini okuyan kişiler anestezi teknisyenleri unvanına sahip iken, üniversite bitiren kişiler ise (anestezi ön lisans programı) tekniker olarak adlandırılıyor. Aralarında maaş farklılıkları %5 ile %10 arasında sınırdır. Örnek vermek gerekirse ; işe yeni başlayan anestezi memuru (teknisyen) 2350 TL alırken, 5 senelik anestezi teknikeri 2520 TL civarında maaş almaktadır. Maaş farkı 120 TL iken yıl bazından kıdem farkı ortalama senelik 15 TL üzerinden 75 TL gibi bir fark oluşmaktadır. Sizlere genel itibariyle anestezi maaş durumu ile bilgiler verdik.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Döner sermaye eklenmemiştir. Çalışılan hastaneye göre %5 ile %10 arasında farklılık gösterebilir.

Anestezi Maaşları

Aktif Maaş

2354 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

117,7 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15

Toplam Ele Geçen

2471 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap