Anestezi Tekniker Maaşları Ne Kadar

Anestezi Tekniker Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Hepimiz biliyoruz ki birçok meslekte teknikerlik aşaması bulunmaktadır. Teknikerliğin en çok tercih edilenlerinden ve en çok iş bulma imkanına sahip olanlarından bir tanesi de anestezi teknikerliğidir. Anestezi teknikeri maaşları da en çok ilgi görenlerinden bir tanesidir. Anestezi teknikerlerinin oldukça önem taşıyan bir görevleri vardır. Hatta bu görev hayati bir önem taşımaktadır. Küçük bir operasyondan tutun da büyük hayati önem taşıyan operasyonlara kadar her aşamada bir anstezi teknikeri görev almaktadır. Anestezi teknikeri maaşları çalışılan hastaneye göre değişebilmektedir. Anestezi teknikeri maşları 2016‘da da her sene olduğu gibi devlet ve özel hastaneye göre farklılık gösterir. Özel hastanede çalışan anestezi teknikeri maaşı ne kadar olduğu ile devlet hastanesinde çalışan anestezi teknikerinin maaşının ne kadar olduğu birbirinden farklıdır. Anestezi teknikerliği ile anestezi uzmanlığı aynı değildir. Tekniker uzmanın yönlendirmesiyle hatta bazen uzmanın söylemesi ve göstermesiyle iş başına geçen elemanlardır. Çoğu şeyi öğrenme aşamasındadırlar. Çoğu işi de onlar yaparlar. Anestezi teknikerleri mesai saatlerinin çokluğuna göre fazla maaş alabilirler.

Bu bilgilerin ışığında merak edilen soruların cevaplarını sizlere aktarmaya çalıştık. Umarım yararlı olmuştur. Merak ettiğiniz noktaları yorumlar bölümünden bize yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Anestezi Tekniker Maaşları Ne Kadar

Aktif Maaş

2622 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

131 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2753 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap